ՀՊՏՀ-ում կներկայացվեն ՀՀ ՊԵԿ-ում աշխատանքի ընդունվելու հնարավորությունները
ՀՀ ՊԵԿ Ուսումնական կենտրոնը Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի հետ համատեղ կազմակերպում է ՀՀ ՊԵԿ աշխատակիցների և ուսանողների հանդիպում՝ իրազեկելու Պետական եկամուտների կոմիտեում աշխատանքի ընդունվելու հնարավորությունների մասին։ Հանդիպումը տեղի կունենա ապրիլի 18-ին, ժամը 12․30-ին՝ ՀՊՏՀ թիվ 315 լսարանում (կառավարման ֆակուլտետ)։
ՀՀ ՊԵԿ աշխատակիցները ներկայացնելու են մաքսային և հարկային ծառայող դառնալու գործընթացները, առանձնահատկությունները և հնարավորությունները։ Կներկայացվեն նաև ՀՀ ՊԵԿ Ուսումնական կենտրոնի կողմից կազմակերպվող ծրագրերը և դասընթացները, որոնց վերջնարդյունքում մասնակիցները կապահովվեն հարկային և մաքսային ծառայություններում աշխատանքի հնարավորությամբ։
ՀՀ ՊԵԿ աշխատակիցները կպատասխանեն ուսանողների հարցերին և մանրամասն կանդրադառնան ՊԵԿ համակարգում աշխատանքի անցնելու գործողությունների հաջորդականությանը։

В АГЭУ будут представлены возможности трудоустройства в КГД РА
Образовательный центр КГД РА совместно с Государственным экономическим университетом Армении организует встречу сотрудников и студентов КГД РА для информирования о возможностях трудоустройства в Комитете государственных доходов. Встреча состоится 18 апреля в 12:30 в аудитории АГЭУ №315 (факультет менеджмента).
Сотрудники КГД РА представят процессы, особенности и возможности стать сотрудником таможни и налоговой службы. Также будут представлены программы и курсы, организованные Учебным центром КГД РА, в результате которых участникам будет предоставлена ​​возможность работать в налоговых и таможенных службах.
Сотрудники КГД РА ответят на вопросы студентов и подробно рассмотрят последовательность действий по трудоустройству в системе КГД.