Մրցութային զեկուցումների շնորհանդես և արդյունքների ամփոփում
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի կողմից 2020 թ. փետրվարի 11-ին հայտարարված «ՀՀ շուկայում գործող ավիաընկերությունների բնապահպանական քաղաքականության համեմատական վերլուծություն» թեմայով  մրցույթը, որը կորոնավիրուսի համավարակի և արտակարգ դրության պատճառով հետաձգել էր, ապրիլի 30-ին, ժամը 12:00-ին, ՀՊՏՀ նիստերի սրահում կամփոփվի զեկուցումների շնորհանդեսով:
Շնորհանդեսին հրավիրվում են մրցույթի հայտարարությամբ սահմանված ժամկետում (մինչև 2020 թ. մարտի 11-ը, ժամը 17:30-ը ներկայացված) և տեխնիկական առաջադրանքին համապատասխանող զեկուցումների հեղինակները։

Презентация конкурсных докладов и подведение итогов
Конкурс на тему «Сравнительный анализ экологической политики авиакомпаний, действующих на рынке РА», объявленный Армянским государственным экономическим университетом 11 февраля 2020 г. и отложенный из-за коронавирусной пандемии и чрезвычайного положения, состоится 30 апреля в 12.00 в зале заседаний АГЭУ. Будут подведены итоги конкурса и представлены презентации докладов.
К участию в мероприятии приглашаются авторы докладов, соответствующих техническому заданию и представленных в указанные сроки.