«Qatar Airways» ընկերությունը ներկայացնում է «Student Club» ծրագիրը
Ինչպես հայտնում են ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժնից՝ «Qatar Airways» ընկերությունը ներկայացնում է «Student Club» ծրագիրը, որը հիանալի հնարավորություններ է առաջարկում ճամփորդել սիրող ուսանողներին: Դառնալով «Student Club» ծրագրի անդամ՝ ուսանողները ձեռք կբերեն մի շարք արտոնություններ և կճամփորդեն առավել հարմար պայմաններով։
Ծրագիրը հնարավորություն է տալիս կուտակել բոնուսներ, որով ուսանողները կարող են ստանալ թռիչքի ամսաթվի փոփոխման ճկունություն, լրացուցիչ սուպեր Wi-Fi, լրացուցիչ ուղեբեռ տանելու հնարավորություն և այլն։ Մանրամասների համար կարող եք այցելել «Qatar Airways»-ի պաշտոնական կայք։
Առավելութուններից օգտվելու և «Student Club» ծրագրի անդամ դառնալու համար անհրաժեշտ է գրանցվել այստեղ։

Компания «Qatar Airways» представляет программу «Student Club»
Как сообщает отдел международных связей АГЭУ, компания «Qatar Airways» представляет программу «Student Club», которая открывает прекрасные возможности для студентов-любителей путешествий. Став участником программы «Student Club», студенты получат ряд преимуществ и смогут путешествовать в более комфортных условиях.
Программа позволяет накапливать бонусы, благодаря которым студенты могут воспользоваться гибкими условиями при изменении даты рейса, получить дополнительный супер Wi-Fi, возможность провоза дополнительного багажа и т.д. Подробная информация доступна на официальном сайте компании «Qatar Airways».
Чтобы воспользоваться преимуществами и стать участником программы «Student Club», необходимо зарегистрироваться здесь.