ՀՊՏՀ ասպիրանտներին ուղղված ամառային դպրոցի հրավեր՝ Պոզնանից
Պոզնանի տնտեսագիտության և բիզնեսի համալսարանը կազմակերպում է ամառային դպրոց, որին կարող են մասնակցել նաև ՀՊՏՀ ասպիրանտները: Ամառային դպրոցը տեղի է ունենալու սույն թվականի հուլիսի 1-6-ը:
Ուսումնասիրվող թեմաների, ծրագրի ժամկետների, ֆինանսավորման կարգի, մասնակցության պայմանների և վճարների վերաբերյալ տեղեկատվությունը հասանելի է այստեղ:
Ծրագրին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է դիմել առցանց՝ վերը նշված հղումով: Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը հունիսի 15-ն է:
Հարցերի դեպքում կարող եք դիմել ՀՊՏՀ արտաքին կապերի դեպարտամենտի միջազգային կապերի բաժին՝ asue.erasmus@gmail.com հասցեով:

Приглашение в летнюю школу для аспирантов АГЭУ из Познани
Университет экономики и бизнеса в Познани организует летнюю школу, принять участие в которой могут аспиранты АГЭУ. Летняя школа пройдет с 1-6-ое июля.
Информация об исследуемых темах, сроках программы, порядке финансирования, условий участия доступна здесь.
Для участия в программе необходимо обратиться онлайн, по ссылке, указанной выше. Последний срок принятия заявок 15-ое июня.
В случае вопросов можно обратиться в отдел международных связей департамента внешних связей АГЭУ по адресу: asue.erasmus@gmail.com.