Վալենսիայի պոլիտեխնիկական համալսարանում վերապատրաստվելու հնարավորություն
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Վալենսիայի պոլիտեխնիկական համալսարանի (Իսպանիա) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն՝ ՀՊՏՀ վարչական աշխատակիցներին հնարավորություն կտրվի 2019-2020 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում վերապատրաստվել վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրով հետաքրքրվածները մինչև սույն թվականի մարտի 17-ը ներառյալ արտաքին կապերի բաժնի asue.erasmus@gmail.com էլ. փոստին պետք է ուղարկեն ներքոնշյալ փաստաթղթերը՝ նամակի վերնագիր դաշտում նշելով “Training Mobility – Polytechnic University of Valencia”
5. փաստաթուղթ՝ հաշվետվությունում նշված պայմանավորվածությունների իրականացման վերաբերյալ, եթե նախորդ տարի մասնակցել են «Էրազմուս +» ծրագրի կողմից առաջարկվող որևէ փոխանակային ծրագրի:
Մրցույթին կարող են մասնակցել միայն ՀՊՏՀ հիմնական աշխատակիցները: Մրցույթի շրջանակներում նախապատվությունը տրվելու է «Նախագծերի կառավարում» մագիստրոսական կրթական ծրագրի շահառուներին, քանի որ շարժունությունը կազմակերպվում է վերոնշյալ ծրագրի շրջանակներում:
Մեկ աշխատանքային օրվա ընթացքում ստանալով պատասխան հաղորդագրություն՝ կհամոզվեք, որ արտաքին կապերի բաժինը ստացել է Ձեր հայտը:

Возможность пройти переквалификацию в политехническом университете Валенсии
Согласно подписанному договору между Армянским государственным экономическим университетом и политехническим университетом Валенсии (Испания), в рамках программы "Эразмус+" будет предоставлена возможность административным сотрудникам АГЭУ в течении второго семестра 2019-2020 учебного года пройти переквалификацию в вышеуказанном вузе.
Тем, кто заинтересован данной программой, необходимо до 17 марта включительно отправить на электронную почту отдела внешних связей asue.erasmus@gmail.com нижеперечисленные документы, в поле "Тема" отметив “Training Mobility - Polytechnic University of Valencia”.
2.Резюме в формате Europass CV (на английском)
3. Документ, подтверждающий знание английского языка ( обязательно)
4.Мотивационное письмо (на английском)
5. Документ об исполнении договоренностей, указанных в отчете, если в прошлом году, принимали участие в программе "Эразмус+".
В конкурсе могут принять участие лишь основные сотрудники АГЭУ. Предпочтение в конкурсе будет предоставлено участникам магистерской образовательной программы "Управление проектами".
В течении одного дня, получив ответное письмо, Вы убедитесь, что Ваша заявка получена отделом внешних связей.