Սիրելի' ուսանողներ, առկա ուսուցման 2018-2019 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի դասերը կմեկնարկեն փետրվարի 11-ին: Այս մասին հայտնում են ՀՊՏՀ ուսումնական բաժնից՝ միաժամանակ հրապարակման ներկայացնելով 2018-2019 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի առկա կրթաձևի տեսական ուսուցման, քննաշրջանի կազմակերպման, վերահանձնումների, փորձառության ու ավարտական աշխատանքների պաշտպանության հետևյալ օրացույցը, որը հասանելի է ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Ուսանող» բաժնի «Դասերի մեկնարկ, պրակտիկա, կարիերա» խորագրի ներքո:
Հեռակա բակալավրիատի 1-4-րդ և հեռակա մագիստրատուրայի 1-2-րդ կուրսերում դասերը կմեկնարկեն փետրվարի 25-ին: Այս կրթաձևի 2-րդ կիսամյակի ուսումնական գործընթացի կազմակերպման ամբողջական ժամանակացույցին կարող եք ծանոթանալ կայքի «Ուսանող» բաժնի «Դասերի մեկնարկ, պրակտիկա, կարիերա» խորագրի ներքո:
Նշենք նաև, որ դասերի մեկնարկից առաջ ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Դասացուցակներ» բաժնում կհրապարակվեն դասացուցակները: Հիշեցնենք, որ այս պահին համալսարանում քննաշրջան է:

Дорогие студенты! Занятия 2-го семестра 2018-2019 учебного года для очного отделения начнутся с 11-го февраля. Об этом передает учебный отдел, предоставляя одновременно следующий календарь теоретического обучения, организации экзаменационной сессии, пересдач, практики и защиты выпускных работ на очном отделении, который доступен на официальном сайте АГЭУ под заголовком “Начало занятий, практика, карьера” в разделе “Студент”.
Занятия на 1-4-х курсах бакалавриата и 1-2-х курсах магистратуры заочной форы обучения начнутся с 25 февраля. С расписанием второго семестра на заочном отделении можете ознакомиться на официальном сайте АГЭУ под заголовком “Начало занятий, практика, карьера” в разделе “Студент”.
Отметим также, что перед началом занятий на официальном сайте АГЭУ в разделе “Расписания” будут опубликованы расписания. Напомним, что на данный момент в нашем университете проходит экзаменационная сессия.