Դիտումների քանակ՝ 2231
Սիրելի դիմորդներ, շարունակում ենք ներկայացնել Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում գալիք՝ 2020-2021 ուսումնական տարվանից ներդրվող մագիստրոսական նոր ծրագրերը: Հերթական՝ թվով 5-րդ ծրագիրը կոչվում է «Մարդկային ռեսուրսների կառավարում» և կիրականացվի ոլորտի առաջատար  կազմակերպությունների հետ համատեղ:
Ծրագրի իրականացման նպատակով համագործակցության հուշագիր է ստորագրվել ՀՊՏՀ և Յուքոմ ընկերության միջև:
• Գործատուների հետ համատեղ 1,5 տարի ժամկետով
• Գործատու կազմակերպություններում փորձառության անցկացմամբ
Սիրելի դիմորդներ, «Մարդկային ռեսուրսների կառավարման» ծրագիրը հասանելի կլինի ձեզ ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի (asue.am) «Դիմորդ» բաժնում: Այժմ ծանոթացեք «Մարդկային ռեսուրսների կառավարում» մագիստրոսական ծրագրի մանրամասներին այստեղ:

Уважаемые абитуриенты, мы продолжаем представлять новые магистерские программы, которые будут внедрены в Армянском государственном экономическом университете с 2020-2021 учебного года. Пятая программа называется «Управление человеческими ресурсами» и будет осуществляться совместно с ведущими организациями сферы.
Между АГЭУ и Ucom был подписан меморандум о сотрудничестве для реализации программы.
• Совместно с работодателями на 1,5 года
• Путем проведения практики в организациях работодателей
Уважаемые абитуриенты, программа «Управление человеческими ресурсами» будет доступна вам в разделе «Абитуриент» официального сайта АГЭУ (asue.am). Узнайте больше о магистерской программе здесь.