ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է թափուր դասաժամերի մրցույթ
«Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան» պետական ոչ առևտրային կազմակերպությունը, հիմք ընդունելով «Բարձրագույն և հետբուհական մասնագիտական կրթության մասին» ՀՀ օրենքի 19-րդ հոդվածի 3-րդ և 4-րդ մասերի պահանջները և «Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան» պետական ոչ առևտրային կազմակերպության «Գիտամանկավարժական կազմի ընտրության և տեղակալման կանոնակարգը» (հասանելի է ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքում (asue.am)), հայտարարում է թափուր դասաժամերի մրցույթ:
Մրցույթի մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Փաստաթղթեր» բաժնում՝ հետևյալ հղումով:
Դիմումներն ընդունվում են 2019 թվականի մայիսի 22-ից հունիսի 20-ը ներառյալ՝ ք. Երևան, Նալբանդյան 128 հասցեում, ՀՊՏՀ մարդկային ռեսուրսների կառավարման բաժնում (կենտրոնական մասնաշենք, երրորդ հարկ):
Դիմումի (օրինակելի ձևը հասանելի է ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Փաստաթղթեր» բաժնում) հետ անհրաժեշտ է ներկայացնել.
1. Անձնագրի պատճեն,
2. Ինքնակենսագրություն (օրինակելի ձևը հասանելի է ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Փաստաթղթեր» բաժնում),
3. Ինքնակենսագրության տեղեկատվությունը հավաստող բոլոր փաստաթղթերի պատճեններ,
4. Դասընթացի համառոտ նկարագիր՝ 2-3 էջի սահմաններում, որում պետք է նշված լինի`
• դասընթացի նպատակը (1-2 պարբերություն),
• թեմաները և յուրաքանչյուր թեմայի համառոտ բնութագիրը՝ գիտելիք-հմտություն-կարողունակություն տրամաբանությամբ (1-2 նախադասություն):
Վերը նշված բոլոր փաստաթղթերն առկա են ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Փաստաթղթեր» բաժնի «Թափուր դասաժամերի մրցույթ» վերնագրի ներքո:

“Армянский государственный экономический университет» ГНКО, основываясь на требованиях 3-ей и 4-ой части статьи 19 Закона РА «О высшем и послевузовском профессиональном образовании» и «Положение о выборе и замещении научно-педагогического состава государственной некоммерческой организации «Армянский государственный экономический университет» (доступно на официальном сайте АГЭУ (asue.am)), объявляет конкурс на вакантные учебные часы.
С подробностями конкурса можно ознакомиться на официальном сайте АГЭУ в разделе «Документы», по следующей ссылке.
Заявления принимаются с 22-го мая 2019 года по 20-ое июня включительно по адресу, г Ереван, улица Налбандяна 128, в отделе управления человеческими ресурсами АГЭУ (центральный корпус, третий этаж).
С заявлением (примерная форма доступна в разделе «Документы» на официальном сайте АГЭУ) необходимо представить:
2.Автобиографию (примерная форма доступна в разделе «Документы» на официальном сайте АГЭУ)
3. Копии Документов, подтверждающих информацию автобиографии
4.Краткое описание курса, на 2-3 страницах, в которых должно быть отмечено:
· Цель курса (1-2 абзаца)
· Темы и краткая характеристика каждой темы, по логике знание- навыки- возможности (1-2 предложение).
Все документы можно найти под заголовком «Конкурс вакантный учебных часов», раздела «документы» на официальном сайте АГЭУ.