ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է հեռակա ասպիրանտուրայի ընդունելություն
Ասպիրանտուրայի սիրելի դիմորդներ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է 2020-2021 ուսումնական տարվա նպաստի ձևով ուսման վճարի փոխհատուցմամբ հեռակա ուսուցմամբ , անվճար հիմունքով ասպիրանտուրայի ընդունելություն:
Ինչպես հայտնում են ՀՊՏՀ ասպիրանտուրայի բաժնից, փաստաթղթերն ընդունվում են հայտարարության հրապարակման օրից մինչև ս/թ դեկտեմբերի 19-ը (ներառյալ): Ընդունելության մանրամասները կարող եք տեսնել այստեղ, իսկ քննության ժամանակացույցը՝  այստեղ:
Վճարովի հիմունքներով հեռակա ուսուցման ասպիրանտուրայի տարեկան ուսուցման վարձը կազմում է 500.000 (հինգ հարյուր հազար) ՀՀ դրամ:
Հարցերի դեպքում կարող եք զանգահարել ասպիրանտուրայի բաժին՝ +374 10593454, +37491755999, +37491900655 հեռախոսահամարներով:

АГЭУ объявляет набор в аспирантуру заочной формы обучения
Дорогие абитуриенты аспирантуры! Армянский государственный экономический университет объявляет прием на бесплатные места в аспирантуру заочной формы обучения на 2020-2021 учебный год.
По информации, предоставленной отделом аспирантуры АГЭУ, документы принимаются со дня публикации объявления до 19-го декабря 2020г. включительно. С подробностями процедуры приема можете ознакомиться здесь, график экзаменов доступен здесь.
Плата за обучение в магистратуре заочной формы обучения (платные места) составляет 500.000 (пятьсот тысяч) драмов в год.
В случае возникновения вопросов можете связаться с отделом аспирантуры по тел. +374 10593454, +37491755999, +37491900655.