Հայտնի են ՀՊՏՀ հեռակա մագիստրատուրա ընդունվածների անունները
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը տրամադրել է 2018-2019 ուսումնական տարվա բուհի կողմից ուսման վարձի մասնակի զեղչի կիրառման իրավունքով (վճարովի), հեռակա ուսուցմամբ մագիստրոսի կրթական ծրագրով Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան ընդունվածների անունները: Ցուցակներին կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ կայքի «Դիմորդ» բաժնում:
Հանձնաժողովից տեղեկացնում են, որ հեռակա մագիստրատուրա ընդունված դիմորդները առաջիկայում պետք է վճարեն առաջին կիսամյակի ուսման վարձը և մինչև սույն թվականի հոկտեմբերի 26-ը անդորրագրերը ներկայացնեն ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողով:
Վճարումը կատարել հետևյալ հաշվեհամարին` անդորրագրում նշելով անուն, ազգանուն, հայրանուն, մասնագիտություն և կուրս:

Приемная комиссия АГЭУ предоставила имена поступивших в Армянский государственный экономический университет по программе магистратуры с правом применения частичной скидки (на платной основе) платы за обучение на 2018-2019 учебный год. Со списками можете ознакомиться на официальном сайте АГЭУ в разделе “Абитуриент”.
Комиссия также сообщает, что абитуриенты, поступившие в магистратуру по платной системе должны в ближайшее время произвести оплату за обучение и до 26-го октября 2018 года представить квитанции в приемную комиссию АГЭУ. Оплату нужно произвести на следующий расчетный счет, указав в квитанции фамилию, имя, отчество, специальность и курс студента.