Հրապարակվել են հեռակա բակալավրիատ ընդունվածների ցուցակները. դրանց ծանոթացեք նաև մեր պաշտոնական կայքում
2015-2016 ուստարվա ՀՊՏՀ հեռակա բակալավրիատ ընդունվածների ցուցակներն արդեն փակցված են ընդունող հանձնաժողովի մուտքին կից ցուցափեղկին:
Մեր բուհի ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Մերի Բադալյանի փոխանցմամբ՝ հեռակա բակալավրիատ է ընդունվել 276 դիմորդ:
Պատասխանատու քարտուղարը մեզ է տրամադրել ՀՊՏՀ բակալավրի կրթական ծրագրով հեռակա ուսուցման 2015-2016 ուստարվա ընդունելության մրցույթի արդյունքները, որոնց կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
Տեղեկացնենք նաև, որ հեռակա բակալավրիատի 1-ին կուրսում դասերը մեկնարկելու են նոյեմբերի 30-ին, իսկ այս ուստարվա հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 1-ին կիսամյակի ուսումնական պարապմունքների ամբողջական ժամանակացույցին կարող եք ծանոթանալ նշված հղումով՝ http://media.asue.am/upload/qaxvacq_4.pdf :

Опубликованы списки поступающих на бакалавриат по заочной форме обучения: ознакомьтесь с ними на нашем официальном сайте
Количество просмотров: 935
Опубликованы списки поступающих на бакалавриат по заочной форме обучения на 2015-2016 гг. Списки размещены на доске объявлений у входа Приемной комиссии.
Со списками, которые предоставила ответственный секретарь Приемной комиссии АГЭУ Мери Бадалян, можете ознакомиться здесь.
Сообщаем, что уроки бакалавриата по заочной форме обучения в первом курсе стартовали 30 ноября, а с графиком учебных занятий 1-го семестра этого учебного года Вы можете ознакомиться перейдя по следующей ссылке. http://media.asue.am/upload/qaxvacq_4.pdf .