Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ֆուտզալի հավաքականի`ՀՀ ֆուտզալի բարձրագույն խմբի չեմպիոն դառնալու իրողությունը լայն արձագանքի է արժանանում հայաստանյան լրատվական դաշտում: «Արմենիա» հեռուստաընկերության «Ֆուտբոլի ժամը» հաղորդումը ընդարձակ ռեպորտաժ է պատրաստել ՀՊՏՀ ֆուտզալի հավաքականի մասին. անդրադարձը կարող եք դիտել հետևյալ հղումով` https://www.youtube.com/watch?v=JWMYr3dG6LE:
Հիշեցնենք, որ Հայաստանի ֆուտզալի 2014-2015թթ. բարձրագույն խմբի առաջնության եզրափակիչ տուրում ՀՊՏՀ ֆուտզալի հավաքականը մայիսի 24-ին Վանաձորի «Թալգրիգ» թիմի նկատմամբ հաղթանակ տարավ 8:3 հաշվով՝ նվաճելով առաջնության բացարձակ չեմպիոնի պատվավոր տիտղոսը: Սույն հրապարակմանը ծանոթացեք հետևյալ հղումով` http://goo.gl/WmlT7v:

Успехи сборной Армянского государственного экономичекого университета по футзалу получили широкуий отклик на информационном поле Армении.
Программа «Час футбола» телекомпании «Армения» подготовила подробный репортаж о команде АГЭУ по футзалу, с которым Вы можете ознакомиться по следующей ссылке: https://www.youtube.com/watch?v=JWMYr3dG6LE
Напомним, чтоп команда АГЭУ по футзалу 24-го мая в Ванадзоре, в финальном туре высшей лиги 2014-2015 гг. одержала победу над командой «Талгриг» со счетом 8:3, и получил почетный титул абсолютного чемпиона первенства. С публикацией Вы можете ознакомиться по следующей ссылке http://goo.gl/WmlT7v: