Նոր խորհրդանշական ցուցապաստառ ՀՊՏՀ բակում
ՀՊՏՀ բակում այսօր տեղադրվեց նոր ցուցապաստառ՝ «ՀՊՏՀ շրջանավարտ – 2015» վերտառությամբ: Այն խորհրդանշում է ՀՊՏՀ ավարտական վկայականի կշիռն ու արժեքը, ՀՊՏՀ շրջանավարտների համար բացվող վառվռուն ու հուսառատ ապագան:
Ավանդույթի համաձայն՝ համալսարանի ղեկավարությունը նախապատրաստական աշխատանքներ է իրականացնում իր շրջանավարտներին շուքով ու հանդիսավորությամբ ճանապարհելու համար:
Սիրով հիշեցնում ենք՝ հունիսի 10-ին, ժամը 19.00 -ին բուհի բակում տեղի կունենա Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի 2014-2015 ուստարվա շրջանավարտներին նվիրված երեկո. գերազանցության դիպլոմների հանձնում, ելույթներ, շնորհավորանքներ և ռոք-համերգ:

Сегодня во дворе АГЭУ поставили новый баннер под заголовком «Выпускник АГЭУ - 2015». Он символизирует вес и ценность выпускного свидетельства, яркое и обнадеживающее будущее выпускников АГЭУ.
Традиционно руководство университета ведет подготовительные работы чтобы с торжеством проводить наших выпускников на большую дорогу.
С радостью напоминаем, что 10-го июня, в 19.00 во дворе вуза запланирован вечер, посвященный выпускникам 2014-2015 учебного года Армянского государственного экономического университета: вручение красных дипломов, вуступлениа, позсравления и рок-концерт.