ՀՊՏՀ-ն ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության հետ համատեղ կազմակերպում է Աշխատանքի տոնավաճառ
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնը ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության «Զբաղվածության  պետական ծառայություն» գործակալության հետ համատեղ կազմակերպում է Աշխատանքի տոնավաճառ:  Այն կկայանա սույն թվականի  հունիսի 6-ին, ժամը 11.00-14.00-ն ՀՊՏՀ բակում (հասցե՝ Նալբանդյան 128):
Այդ օրը կարող եք ծանոթանալ տարբեր ոլորտների առաջատար ընկերություններում առկա աշխատանքի թափուր տեղերին և պրակտիկայի, մասնագիտական  զարգացման և զբաղվածության այլ հնարավորություններին, ինչպես նաև մասնակցել նախնական հարցազրույցների: Չմոռանաք  բերել  Ձեր ինքնակենսագրությունը (Resume, CV):
Այս մասին հայտնում են ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնից՝ միաժամանակ ընդգծելով, որ միջոցառմանը կարող են մասնակցել մեր համալսարանի ավարտական կուրսերի ուսանողներն ու մեր բուհի շրջանավարտները:

Центр  карьеры  и  маркетинга  Армянского  государственного  экономического  университета совместно  с  агенством   «Государственной  службы  занятости» Министерства  труда  и  социальных  вопросов  РА  организует  Ярмарку  вакансий.  Она  состоится  6-го  июня  сего  года    11.00-14.00  во  дворе  АГЭУ (адрес: Налбандяна 128).
В  этот  день  можете  ознакомиться  с  имеющими  вакансиями   ведущих  компаний  различных  областей  и  практикой, с  возможностями  профессионального  развития  и  занятости,  а  также   учасатвовать  в  предварительных  собеседованиях.  Не  забудьте  принести  свое резюме (Resume, CV).
Об  этом  сообщают  из  центра  карьера  и  маркетинга  АГЭУ,  одновременно  подчеркивая,  что  в  мероприятии  могут  участвовать   студенты  выпускных  курсов и  выпускники   нашего  университета.