ՀՊՏՀ Wi-Fi կապը նորից գործում է` առավել հզոր և որակյալ
Հարգելի ՀՊՏՀ-ականներ, կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնից հայտնում են, որ, կարճ ժամանակով  բակի ողջ տարածքում գործող Wi-Fi  կապը տեխնիկական պատճառներով խափանվել էր:
«Տեղեկացնում ենք, որ տեխնիկական անսարքությունները վերացվել են, և կապը հզորացվել է: Այսուհետ կգործի ավելի արագ և որակյալ կապ: Մեր կողմից գնահատելի են  ուսանողների արձագանք-բողոքները, որոնք օգնում են մեզ տեղեկանալ մի շարք խնդիրների մասին, տվյալ դեպքում` կապի խափանման, և լուծել դրանք»,-մեզ հետ զրույցում նշեց կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնի պետ Կարեն Բաբաջանյանը:
Նշենք , որ բուհում (բակում) Wi-Fi  կապը ներդրվել է ամռանը, այն նպատակ ունի ուսանողական միջավայրն ավելի օգտակար և գրավիչ  դարձնել, ինչն արդեն ողջունվել է մեր ուսանողների կողմից:

Уважаемые  университетовцы,  из  центра  карьеры  и  маркетинга  сообщают,  что  на  короткое  время  действующая  на  всей  территории  двора  связь    Wi-Fi  по  техническим  причинам   не  работала.
«Сообщаем,  что  технические  неполадки   исключены,  и  связь  усилена. Впредь  связь  будет  действовать  быстрее  и  качественнее. Нами  оценены  отклики-жалобы  студентов, которые  помогают  нам  узнать  о  ряде  проблем,  в  данном  случае,  о  неполадках  связи,  и  решить  их»,-в  беседе  с  нами  отметил  начальник  центра  карьеры  и  маркетинга  Карен  Бабаджанян.
Отметим, что  в  вузе (во  дворе)  связь  Wi-Fi  была  проведена  летом,  цель  ее  сделать  студенческую  среду  более  полезной  и  привлекательной,  что  уже  было  одобрено  нашими  студентами.