Հունիսի 24-ին լոնդոնյան դպրոցների ներկայացուցիչները կհյուրընկալվեն մեր բուհում
Սիրելի ուսանողներ, հիշեցնում ենք, որ ՀՊՏՀ բակալավրիատի վերջին կուրսի ուսանողներին և շրջանավարտներին ընձեռվում է բացառիկ հնարավորություն` դիմելու բիզնես վարչարարության (MBA) մագիստրոսի կրթական ծրագրին` Մեծ Բրիտանիայի հետևյալ համալսարաններում` Կոմերցիայի Լոնդոնի դպրոց (London School of Commerce), Լոնդոնի բիզնեսի և իրավագիտության դպրոց (London School of Business and Law /www.lsclondon.co.uk/):
Ինչպես հայտնում են ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնից, հանդիպման մասին առավել մանրամասն տեղեկատվության համար վերոնշյալ համալսարանների ներկայացուցիչների հետ հունիսի 24-ին, ժամը 12.00-15.00-ն ընկած ժամանակահատվածում ՀՊՏՀ գլխավոր մասնաշենքի 5-րդ հարկում /404 սենյակ/, տեղի կունենա հանդիպում: Մասնակցելով հանդիպմանը` կարող եք իմանալ ծրագրի մասին ձեզ հետաքրքրող բոլոր մանրամասները : Հանդիպմանն ակնկալվում է Ձեր ակտիվ մասնակցությունը:
Սա հիանալի հնարավորություն է արտերկրում սովորելու, բարելավելու տնտեսագիտական կրթությունն ու նոր կրթական աստիճան ձեռք բերելու համար: Հրավիրում ենք հանդիպման և մաղթում հաջողություն:

Дорогие студенты, напоминаем, что студентам последнего курса бакалавриата и выпускникам АГЭУ предоставляется исключительная возможность обратиться в магистрскую образовательную программу бизнес администрации (MBA) в следующих университетах Великобритании: Лондонской коммерческой школы (London School of Commerce), Лондонской школы бизнеса и правоведения (London School of Business and Law /www.lsclondon.co.uk/).
Как сообщают из отдела внешних связей, для более подробной информации о встрече с представителями вышеуказанных университетов 24-го июня с 12.00-15.00 на 5-ом этаже /404 комнате/ главного корпуса АГЭУ состоится встреча. Присутствуя на встрече, можете узнать о всех подробностях программы, интересующих вас. На встрече ожидается Ваше активное присутствие.
Это великолепная возможность учиться в зарубежной стране, совершествовать экономическое образование и достичь новой образовательной ступени. Приглашаем на встречу и желаем успехов.