Միջֆակուլտետային բասկետբոլի աղջիկների մրցաշարն այսօր շարունակվեց
ՀՊՏՀ մարզադահլիճում այսօր շարունակվեց երեկ մեկնարկած ՀՊՏՀ միջֆակուլտետային բասկետբոլի աղջիկների մրցաշարը: Այսօրվա հանդիպումները ֆակուլտետային թիմերն ավարտեցին հետևյալ արդյունքներով. մարքեթինքի և բիզնեսի կազմակերպման/կառավարման ֆակուլտետ` 7:4, տնտեսության կարգավորման և ՄՏՀ/ֆինանսական` 5:3, հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի/ինֆորմատիկայի և վիճակագրության` 5:3:
Սիրելի մարզասերներ, տեղեկացնում ենք, որ վաղը ՀՊՏՀ մարզադահլիճում տեղի կունենան եզրափակիչ խաղերը: 1-ին և 2-րդ տեղերի համար կմրցեն մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման/ տնտեսության կարգավորման և ՄՏՀ, 3-րդ և 4-րդ տեղերի համար` կառավարման/հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետների թիմերը:
Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը ՀՊՏՀ բասկետբոլիստ մարզուհիներին մաղթում է գեղեցիկ և դիտարժան խաղ:

Сегодня в спортзале АГЭУ продолжились, начавшие вчера, межфакультетские баскетбольные соревнования среди женских команд. Сегодняшние встречи факультетские команды завершились следующими результатами: факультет маркетинга и организации бизнеса/факультет управления 7:4, регулирования экономики и МЭО/финансовый 5:3, бухгалтерского учета и аудита/ информатики и статистики 5:3.
Дорогие любители спорта, сообщаем, что завтра в спортзале АГЭУ состоятся заключительные игры. Для 1-го и 2-го мест будут соревноваться команды факультетов маркетинга и организации бизнеса/ регулирования экономики и МЭО; для 3-го и 4-го мест - факультеты управления / бухгалтерского учета и аудита.
Отдел информации и связей с общественностью АГЭУ желает баскетболисткам АГЭУ красивой и интересной игры.