ՀՊՏՀ սիրելի շրջանավարտ
Հուլիսի 9-ին տեղի կունենա այդքան սպասված դիպլոմների հանձնումը։ Այն կսկվի առավոտյան ժամը 11.00-ին։ Այդ ժամից սկսած ՀՊՏՀ բոլոր ֆակուլտետների բակալավր շրջանավարտները հրավիրվում են ստանալու իրենց դիպլոմները: Դիպլոմների հանձնումը տեղի կունենա ֆակուլտետներում. ֆինանսական ֆակուլտետի շրջանավարտներն իրենց դիպլոմները ստանալու համար պետք է մոտենան թիվ 103, մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետինը` թիվ 317, հաշվապահական հաշվառման և աուդիտինը` թիվ 22, տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ֆակուլտետինը` թիվ 22, ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետինը` Զեյթունի մասնաշենքի թիվ 210, կառավարման ֆակուլտետինը` կենտրոնական մասնաշենքի դահլիճից։
Սիրով տեղեկացնում ենք, որ ֆակուլտետներում դիպլոմների հանձնման արարողությանը երեկոյան ժամը 18.00-ին կհաջորդի ավարտական շքեղ միջոցառումը, որը տեղի կունենա Հայաստանի պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախումբ «Արամ Խաչատրյան» համերգասրահում :
Ի դեպ, երեկոյան սպասվելիք միջոցառմանը հրավիրվում են մագիստրատուրայի շրջանավարտները, որոնց դիպլոմները, սակայն, կհանձնվեն մեկ այլ օր, ինչի մասին կտեղեկացնենք լրացուցիչ։

Количество просмотров: 779
9июля состоится долгоожидаемое вручение дипломов. Оно  начнется с 11.00 часов утра.Начиная с этого часа выпускники бакалавриата всех факультетов АГЭУ приглашаютсядля получения своих дипломов. Вручение дипломов состоится на факультетах, выпускники финансового факультета для получения своих дипломов должны подойти в аудиторию 103, выпускники факультета маркеинга и организации бизнеса в 317, бухгалтерского учета и аудита в 22, факультета экономического регулирования и международных экономических отношений в 22, факультета информатики и статистики в аудиторию 210 Зейтунского корпуса, факультета управления –из зала центрального корпуса.
С удовольствием сообщаем, что после церемонии вручения вечером в 18.00 состоится выпускное мероприятиев большом зале филармонии им. А.Хачатуряна.
Кстати,на вечернее мероприятие приглашаются также выпускники магистратуры, дипломы которых, однако будут вручены в другой день, о котором будет сообщено дополнительно.