Դիտումների քանակ՝ 729
ՀՊՏՀ առկա բակալավրիատի 3-րդ կուրսի ուսանողների ուսումնական փորձառությունը (պրակտիկան) կմեկնարկի վաղը` հունիսի 29-ին: Ուսանողները նախատեսված ժամին, ամբիոնների իրենց ղեկավարների ուղեկցությամբ, կայցելեն փորձառության վայրերը: Ինչպես մեզ տեղեկացրին ՀՊՏՀ կարիերիայի և մարքեթինգի կենտրոնից` արդեն ավարտվել են նախապատրաստական աշխատանքները՝ համաձայնություն է ձեռք բերվել կազմակերպությունների հետ, ճշտվել են ուսանողների փորձառության անցկացման վայրերը, կատարվել է բաշխում: Այսօր և վաղը ուսանողները կհրավիրվեն ամբիոններ և կծանոթանան փորձառության իրենց ղեկավարների հետ: Վերջիններս ուսանողներին կներկայացնեն փորձառության էությունը, այն բոլոր խնդիրներն ու ծրագրերը, որոնք պետք է իրականացվեն ուսումնական փորձառության ընթացքում: Ուսանողներին կտրվեն նաև օրագրեր և ծրագրեր, կորոշվի ուսումնական փորձառության ամբիոնի ղեկավարի հետ պարբերական հանդիպումների օրն ու ժամը:
ՀՊՏՀ կարիերիայի և մարքեթինգի կենտրոնն ու ՀՊՏՀ ամբիոնները փորձառություն անցնող ուսանողներին հորդորում են արդյունավետորեն օգտագործել այս ժամանակահատվածը, օգտվել տեսական գիտելիքները գործնական աշխատանքում կիրառելու, աշխատանքային փորձ ձեռք բերելու, ինչպես նաև ապագայում աշխատատեղ գտնելու իրենց ընձեռված այս հնարավորությունից:
Հիշեցնենք` առկա բակալավրիատի 3-րդ կուրսի ուսանողների՝ վաղվանից սկսվող ուսումնական փորձառությունը կավարտվի հուլիսի 26-ին:

Учебная практика АГЭУ для студентов очного бакалавриата 3 курса начнется завтра 29 июня.  Студенты в начначенное время, в сопровождении руководства кафедр, посетят места практики. Как сообщили нам из центра карьеры и маркетинга АГЭУ уже завершены подготовительные работы, было достигнуто соглашение с организациями, уточнены места проведения практики, осуществлено распределение. Сегодня и завтра студенты будут приглашены на кафедры и ознакомлены с руководителями практик. Последние представят студентам суть практики, все задачи и программы, которые будут осуществлены во время практики,. Студентам будут также предоставлены дневники и программы, будут решены дни и время встречи с руководителями кафедр. Центр карьеры и маркетинга АГЭУ призывает студентов результативно использовать период практики, использовать возможность осуществления теоретических знаний на практике.
Напомним, что для студентов очного бакалавриата 3 курса завтра начнется практика, которая продлится до 26 июля.