Դիտումների քանակ՝ 823
ՀՊՏՀ շրջանվարտները մինչև դիպլոմներ ստանալը պարտադիր կարգով  պետք է ստորագրեն դիպլոմների գրանցամատյանում: Այդ գործընթացը մեկնարկում է այսօրվանից: Այս մասին մեզ հայտնեց ՀՊՏՀ ուսումնամեթոդական  բաժնի պետ Տաթևիկ Մկրտումյանը:
Նրա տեղեկացմամբ` այսօր` հունիսի 25-ին, անձնագրով և շրջիկ թերթիկով մինչև աշխատանքային օրվա ավարտը շրջանավարտները պետք է ներկայանան և իրենց անվան դիմաց ստորագրեն հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի, մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման, հունիսի 26-ին` ֆինանսական, ինֆորմատիկայի և վիճակագրության, 27-ին` կառավարման, տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ֆակուլտետների շրջանավարտները: Գրանցամատյաններում ստորագրումը տեղի կունենա ֆինանսական ֆակուլտետի 1-ին հարկում` այն նույն վայրում, որտեղ աշխատում է ընդունող հանձնաժողովը:
Սիրելի շրջանավարտներ, տեղեկացնենք նաև, որ առաջիկայում ձեր դիպլոմները պաշտոնական արարողությամբ բուհի ղեկավարությունը կհանձնի Ձեզ։ Այս արարողության մանրամասները կհայտնենք առաջիկայում, ինչին կարող եք ծանոթանալ բուհի կայքի  և «Ֆեյսբուքում» ՀՊՏՀ պաշտոնական էջին հետևելով։

Выпускники АГЭУ перед получением дипломов в обязательном порядке должны подписаться в регистрационном журнале. Данный процесс начинается с сегодняшнего дня. Об этом нам сообщила заведующая учебно-методическим отделом АГЭУ Татевик Мкртумян.
По ее сообщению,сегодня 25 июня, с паспортом и обходным листком до конца рабочего дня выпускники факультетов бухгалтерского учета и аудита, маркетинга и организации бизнеса, 26 июня- финансового факультета, факультета информатики и статистики, 27- управления, экономического регулирования и международных экономических отношений.
Подпись в регистрационном журнале проводится на 1-ом этаже финансового факультета, там же, где действует приемная комиссия.
Дорогие выпускники, сообщаем также, что вскоре состоится церемония вручения дипломов. О подробностях  церемонии будет проинформировано на официальном сайте вуза и странице в “Фейсбуке”.