Դիտումների քանակ՝ 1008
«Հեռակա ուսուցման ավարտական կուրսերում շարունակվում է ամփոփիչ ատեստավորումը: Հանձնաժողովներն աշխատում են ողջ ծանրաբեռնվածությամբ և կազմված ժամանակացույցի համաձայն», - ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը և ավելացրեց, որ ատեստավորման գործընթացին հետևում է նաև բուհի ղեկավարությունը` պարբերաբար շրջայցեր կատարելով քննասենյակներ:
Տեղեկացնենք` այսօր ամփոփիչ ատեստավորման հանձնաժողովին են ներկայանում աշխատանքի տնտեսագիտություն մասնագիտության ուսանողները: Նրանք ամփոփիչ քննություն կհանձնեն «Աշխատանքի կազմակերպում և նորմավորում» առարկայից:
Հիշեցնենք` հեռակա ուսուցման ավարտական կուրսերի ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը կավարտվի հունիսի 22-ին:

“На выпускных курсах заочного обучения продолжается процесс аттестации.
Комиссии работают при полной нагрузке и согласно графику”- отделу информации и сдвязей с общественностью заявил проректор по учебно-организационным работам Мирдат Арутюнян и добавил, что за процессом аттестации следит и руководство вуза, посещая периодически экзаменационные комнаты.
Сообщаем, что сегодня аттестационной комиссии представят свои работы студенты специальности экономика труда.Они сдадут экзамен по предмету “Организация труда и нормирование”.
Напомним, что экзаменационный процесс выпускных курсов заочного обучения АГЭУ будет завершен 22 июня.