Այսօր մեկնարկել են ՀՊՏՀ ֆինանսական ֆակուլտետում ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները
ՀՊՏՀ ֆինանսական ֆակուլտետում այսօր սկսվել են ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները: Արժեթղթերի շուկայի վերլուծություն և կառավարում ուֆինանսներ մասնագիտությունների առկա ուսուցման բակալավրիատի 4-րդ կուրսերի ուսանողներն իրեն կատարած ուսումնասիրությունները կներկայացնեն ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական հանձնաժողովներին:
Տեղեկացնենք` արժեթղթերի շուկայի վերլուծություն և կառավարում մասնագիտության գծով այսօր պաշտպանության են ներկայացված 14 ավարտական աշխատանք: Ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական հանձնաժողովի նախագահն է ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ֆոնդային բորսայի գործադիր տնօրեն Կոստանդին Սարոյանը:
Ֆինանսեր մասնագիտության գծով իրենց ավարտական աշխատանքները կներկայացնեն 10 ուսանող: Ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական հանձնաժողովի նախագահն է ՀՀ ֆինանսների նախարարության մակրոտնտեսական քաղաքականության վարչության դրամավարկային հարկաբյուջետային քաղաքականության կոորդինացման բաժնի պետ Վահրամ Ջանվելյանը:

Сегодня началась защита выпускных работ на финансовом факультете АГЭУ
Сегодня на финансовом факультете АГЭУ началась защита выпускных работ. Студенты 4 курса бакалавриата специальностей управление и финансы и анализ рынка ценных бумаг представят свои исследования экзаменационной комиссии.
Сообщаем также, что сегодня по данным специальностям будет представлено 14 выпускных работ. Председателем аттестационной и экзаменационной кимиссии является учредительный директор фондовой биржи НАСДАК ОЭМЕКС Константин Сароян.
10 студентов, представляющие специальность финансы также представят выпускные работы. Председателем аттестационной и экзаменационной комиссии является зав отделом координации денежно-кредитной и налогобюджетной политики Ваграм Джанвелян.