Այսօր մեր համալսարանում ավարտական աշխատանք էին պաշտպանում ապահովագրական գործ (նախագահ՝ ՀՀ ԿԲ ֆինանսական համակարգի կայունության և զարգացման վարչության պետի տեղակալ Նարեկ Սարգսյան), կառավարում (նախագահ՝ Հայ-Ռուսական համալսարանի կառավարման, բիզնեսի և զբոսաշրջության ամբիոնի պրոֆեսոր Վահրամ Աբրահամյան), արժեթղթերի...
Այսօր ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղի 11 ուսանող ավարտական աշխատանք կպաշտպանի մայր բուհում
ՀՊՏՀ-ում այսօր շարունակվում են երեկվանից մեկնարկած Եղեգնաձորի մասնաճյուղի առկա բակալավրիատի 4-րդ կուրսերի ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները: Ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական հանձնաժողովին (նախագահ` ՀՀ ԿԲ խորհրդի անդամ, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Արմենակ Դարբինյան) կներկայանա միջազգային...
Ֆակուլտետներում ընթանում են ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները
ՀՊՏՀ ֆակուլտետներում այսօր ավարտական աշխատանքների պաշտպանություններ են: Այս պահին ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական հանձնաժողովին իրենց կատարած ուսումնասիրություններն են ներկայացնում առկա ուսուցմամբ բակալավրիատի հակաճգնաժամային կառավարում մասնագիտության 4-րդ կուրսեցիները: Պաշտպանության է ներկայացված 17...
ՀՊՏՀ –ում ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունը նոր թափ է առնում
ՀՊՏՀ կառավարման ու հաշվապահական հաշվառման և աուդիտ ֆակուլտետներում այսօր մեկնարկեցին ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները: Այս պահին ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական հանձնաժողովին իրենց կատարած ուսումնասիրություններն են ներկայացնում առկա ուսուցմամբ մագիստրատուրայի ձեռնարկությունների տնտեսագիտություն...
Այսօր մեկնարկել են ՀՊՏՀ ֆինանսական ֆակուլտետում ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները
ՀՊՏՀ ֆինանսական ֆակուլտետում այսօր սկսվել են ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները: Արժեթղթերի շուկայի վերլուծություն և կառավարում ուֆինանսներ մասնագիտությունների առկա ուսուցման բակալավրիատի 4-րդ կուրսերի ուսանողներն իրեն կատարած ուսումնասիրությունները կներկայացնեն ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական...
Այսօր ՀՊՏՀ-ում մեկնարկեցին ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները
Այսօր ՀՊՏՀ-ում մեկնարկեցին ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները: Այս պահին մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետում իրենց ավարտական աշխատանքներն են ներկայացնում բիզնեսի կազմակերպում մասնագիտության առկա ուսուցման բալկալավրիատի 4-րդ կուրսի ուսանողները: Տեղեկացնենք` այսօր պաշտպանության է ներկայացված տասը...

Сегодня студенты Егегнадзорского филиала представят 11 выпускных работ к защите
Сегодня в АГЭУ продолжается защита выпускных работ студентов 4 курса бакалавриата Егегнадзорского филиала. Студенты предметной и аттестационной комиссии (председатель -1лен совета ЦБ РА, доктор экономики, профессор Арменак Дарбинян) представят 11 выпускных работ специальности международные экономические отношения....
На факультетах проходит защита выпускных работ
Сегодня на факультетах АГЭУ день защиты выпускных работ. На данный момент предметнтым и аттестационным комиссиям представляются работы 4 курса бакалавриата специальности антикризисное управление. Защите представлено 17 выпускных работ. Началась защита и студентов 4 курса бакалавриата специальности теории экономики...
В АГЭУ началась защита выпускных работ
Сегодня началась защита выпускных работ 4 курса бакалавриата специальности управление. В первый день будет предствлено 19 студенческих работ. Председатель комиссии проректор по финансово-экономическим работам Ереванского государственного медицинского университета им. Гераци Ашот Залинян. Сегодня также первый...
Сегодня началась защита выпускных работ на финансовом факультете АГЭУ
Сегодня на финансовом факультете АГЭУ началась защита выпускных работ. Студенты 4 курса бакалавриата специальностей управление и финансы и анализ рынка ценных бумаг представят свои исследования экзаменационной комиссии. Сообщаем также, что сегодня по данным специальностям будет представлено 14 выпускных работ....
Сегодня в АГЭУ начинается защита выпускных работ
Сегодня в АГЭУ начинается защита выпускных работ. На данный момент проходит защита выпускных работ 4 курса специальности организация бизнеса факультета маркетинга и организации бизнеса. Сообщаем также, что сегодня для защиты представлено 10 работ. Мы надеемся, чтонаши студенты хорошо подготовлены и представят...