Ներկայացվեց ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղի բացօթյա լսարանը
Փետրվարի 10–ին «Golden Tulip Erevan» հյուրանոցում անցկացվեց Հայաստանի ԱՄՆ շրջանավարտների ընկերակցության կողմից դրամաշնորհի արժանացած և արդեն իրականություն դարձած ծրագրերի ցուցահանդես, որին մասնակցեց նաև Հայաստանի ԱՄՆ շրջանավարտների ընկերակցության անդամ, ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի դեկան Էդգար Ղազարյանը։ Հիշեցնենք, որ վերջինս իր ներկայացրած նախագծի համար 2011թ. արժանացել է դրամաշնորհի և ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղում հիմնել Հայաստանում առաջին բացօթյա լսարանը։
Էդգար Ղազարյանն իր կատարած աշխատանքը ներկայացրեց առանձին ուշագրավ տաղավարով, որն արժանացավ այցելուների բարձր գնահատականին։ Հիշեցնենք՝ դեկանի ծրագիրն արժանացել է Հայաստանի ԱՄՆ շրջանավարտների ընկերակցության վարչության և Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանության հավանությանը:

10 февраля в гостинице «Golden Tulip Erevan» товарищество выпускников США Армении провели выставку программ ,которые удостоены грантов и уже ставшие реальностью, на которой принимал участие член товарищества выпускников США Армении, декан факультета управления АГЭУ Эдгар Казарян. Напомним, что последний удостоен в 2011 году гранта за преставленный проект, и в Егегнадзорском филиале АГЭУ основана первая аудитория под открытым небом.
Эдгар Казарян, проделанную работу представил в отдельном павильоне и удостоился высокой оценки со стороны посетителей.Напомним, что программа декана получила одобрение со стороны управления товарищества выпускников США Армении и посольства США в Армении.