London School of Business and Finance բիզնես դպրոցը մուտք է գործում Հայաստան
Այսօր «Golden Tulip Armenia» հյուրանոցի «Vivaldi» դահլիճում «Մասթեր Պլյուս» միջազգային ուսումնական կենտրոնը Անգլիայի LSBF (London School of Business and Finance) բիզնես դպրոցի հետ համատեղ կազմակերպեց և անցկացրեց London School of Business and Finance-ի պաշտոնական շնորհանդեսը:
Դպրոցի բիզնեսի զարգացման կառավարիչ Ֆուրկատ Ֆոսիլովը հանգամանորեն ներկայացրեց իրենց բարձրագույն ուսումնական հաստատությունը որպես մի կրթօջախ, որը եվրոպական կրթական տարածքում պատրաստում է անձնական ու մասնագիտական հմտություններով օժտված կադրեր, որոնք մեծ հաջողություն են ունենում համաշխարհային գործարար ասպարեզում: Բանախոսը կանգ առավ բուհի ներկայացուցչության աշխարհագրության և դրա ընդլայնման հնարավորությունների վրա: Նա մասնավորապես նկատեց, որ մուտք գործելով Հայաստան` իրենք տեսնում են արդյունավետ համագործակցության մեծ հեռանկարներ:
London School of Business and Finance-ի տարածաշրջանային տնօրեն Ելենա Կավերինան և գործադիր դեկան Աննա Թորնը կարևոր տեղեկատվություն մատուցեցին ուսուցման աստիճանների ու ձևերի (բակալավրիատ, մագիստրատուրա, մասնագիտական որակավորում, առկա և հեռավար (օnline)), մասնագիտական ծրագրերի ու առարկայական ուղղությունների (մարքեթինգ, ֆինանսներ, հաշվապահություն, իրավունք, միջազգային գործարարություն, գործարար վարչարարություն և այլն), դրանց երկակի կիրառության, ինչպես նաև նորամուծությունների և նորարարական ծրագրերի մասին:
ՀՊՏՀ-ականներին հիշեցնենք, որ LSBF-ի ներկայացուցիչները վաղը՝ փետրվարի 10-ին, ժամը 14.00-ին կհյուրընկալվեն մեր համալսարանում:

Количество просмотров: 1069
Управляющий развитием бизнес школы Фуркат Фосилов представил их высшее учебное заведение как образовеательный центр, который на территории Европы готовит кадры с высокими личными и профессиональными навыками, которые будут иметь огромный успех в мировой сфере бизнеса. Господин Фосилов остановил свое внимание на географии представительств вуза и возможности расширения. Он также заметил, что в Армении они видят перспективу развития их сотрудничества. Региональный директор London School of Business and Finance Елена Каверина и декан Анна Торн предоставили важную информацию о степени и формах образования /бакалавриат, магистратура, специализированняая квалификация, очно и заочно(օnline)/, применение специализированных программ и предметов /маркетинг, финансы, учет, право, международный бизнес, бизнес управление/, их двоякое применение, и нововведения в данных программах.
Напомним всем студентам и преподавателям АГЭУ, что10 февраля в 14.00 представители LSBF будут в нашем университете.