Համերգային ծրագրով ՀՊՏՀ-ում մեկնարկեցին Երիտասարդության և Ուսանողության տոներին նվիրված միջոցառումները
Դիտումների քանակ՝ 1253
Մեր համալսարանի մեծ դահլիճում այսօր տրամադրությունը տոնական էր. Ուսանողության և Երիտասարդության տոների առիթով համերգային ծրագրով մեր բուհում էին երգիչ Նարեկը  («Մեծ Հայք» խումբ), երգչուհի Աստղիկ Սաֆարյանը, DJ Beatman-ը: Համերգը կազմակերպել էր ՀՊՏՀ ուսանողական խորհուրդը: Այսպիսով մեր համալսարանում մեկնարկեցին երիտասարդական  տոներին նվիրված միջոցառումները:
Հետաքրքրական է, որ Նարեկն ու Աստղիկ Սաֆարյանը ՀՊՏՀ շրջանավարտներ են. այսօր՝ տարիներ անց,  նրանք դա հպարտությամբ նշեցին՝ համոզմունք հայտնելով, որ Տնտեսագիտականն ամենալավ բուհն է, որն իրենց համար միշտ հարազատ է:
Հիշեցնենք, որ նոյեմբերի 10-ին նշվում է Երիտասարդության համաշխարհային օրը, նոյեմբերի 17-ին՝ Ուսանողության միջազգային օրը:

Количество просмотров: 1270
Сегодня в большом зале нашего университета настроение было праздничной. По случаю молодежных празников певец Нарек (группа “Мец Айк”), певица Астхик Сафарян, DJ Beatman побывали в нашем вузе концертной программой. Организатором встречи выступил студенческий совет АГЭУ. Таким образом, в нашем университете стартовали мероприятия, приуроченные молодежным праздникам.
Примечательно, что Нарек и Астхик Сафарян выпускники АГЭУ: сегодня, несколько лет спустя, они с гордостью отметили этот факт, выразив уверенность в том, что Экономический университет самый лучший, и для них всегда дорог.
Напомним, что 10 ноября отмечается Всемирный день молодежи, а 17 ноября – Международный день студентов.