Մասնագիտական ճանապարհի ուղեգիր է ստանում ՀՊՏՀ մագիստրոսների նոր սերունդը
Մարտի 29-ից սկսած՝ մեր համալսարանում տոնական եռուզեռ է. մագիստրոսական որակավորման դիպլոմներ են ստանում 15 կրթական ծրագրերով 1,5 տարի տևողությամբ ՀՊՏՀ առկա մագիստրատուրայի շրջանավարտները: Դիպլոմների տրման ժամանակացույցը՝ այստեղ։
Ինչպես նախապես տեղեկացրել էինք՝ մագիստրոսները դիպլոմները ստանալու համար պետք է անձը հաստատող փաստաթղթով ներկայանան ՀՊՏՀ ուսումնական բաժին՝ մինչև ապրիլի 5-ը: Ի լրումն այս տեղեկատվության և ի գիտություն այն շրջանավարտների, որոնք չեն ներկայացել ժամանակացույցով նախատեսված օրը, հայտնում ենք, որ իրենց դիպլոմները կարող են ստանալ՝ սկսած ապրիլի 6-ից, յուրաքանչյուր աշխատանքային օր, ժամը 09.00-ից մինչև 17.30-ը:
Եվս մեկ հիշեցում. սիրելի´ մագիստրոսներ, գունեղ ու հիշարժան լուսանկարներ կարող եք ստանալ՝ տոնական համազգեստների համար դիմելով ՀՊՏՀ կարիերայի կենտրոն:

Новое поколение магистрантов АГЭУ получает путевку в жизнь
С 29-го марта в нашем университете праздничная суета: дипломы получают выпускники магистратуры очной формы обучения длительностью 1,5 года по 15 направлениям подготовки. График выдачи дипломов доступен по следующей ссылке.
Как было сообщено ранее, для получения диплома необходимо до 5-го апреля явиться в учебный отдел АГЭУ. Наличие документа, удостоверяющего личность, обязательно. Выпускники магистратуры, не явившиеся в день, отведенный для получения диплома (согласно опубликованному графику), могут получить свои дипломы с 6-го апреля, в рабочие дни, с 09:00 до 17:30.