Դիտումների քանակ՝ 783
ՀՊՏՀ նիստերի սրահում այսօր տեղի ունեցավ ռեկտորատի հերթական նիստը՝ ռեկտորի պաշտոնակատար Դիանա Գալոյանի նախագահությամբ: Դեկանները զեկուցեցին հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի III կուրսի ուսանողների՝ 2019-2020 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի քննաշրջանի արդյունքները, համաձայն որոնց հեռացման է ենթակա 3 ուսանող:
Օրակարգային երկրորդ հարցը ևս զեկուցեցին դեկանները՝ ներկայացնելով հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի II կուրսի ուսանողների՝ 2019-2020 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի գիտամանկավարժական փորձառության արդյունքները, համաձայն որոնց հեռացման է ենթակա 2 ուսանող:

Сегодня в зале заседаний АГЭУ состоялось очередное заседание ректората под председательством исполняющей обязанности ректора Дианы Галоян. Деканы сообщили о результатах экзаменационной сессии студентов третьего курса заочной магистратуры первого семестра 2019-2020 учебного года, согласно которым 3 студента должны быть отчислены.
Второй вопрос повестки дня был также отмечен деканами, в которых были представлены результаты практики студентов второго курса заочной магистратуры первого семестра 2019-2020 учебного года, согласно которым 2 студента должны быть отчислены.