ՀՊՏՀ նիստերի սրահում այսօր տեղի ունեցավ ռեկտորատի հերթական նիստը՝ ռեկտորի պաշտոնակատար Դիանա Գալոյանի նախագահությամբ: Դեկանները զեկուցեցին հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի III կուրսի ուսանողների՝ 2019-2020 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի քննաշրջանի արդյունքները, համաձայն որոնց հեռացման է ենթակա 3 ուսանող:...
Գիտական խորհրդի հերթական նիստում քննարկվեցին մեկ տասնյակից ավելի հարցեր
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի գիտական խորհրդի երեկվա նիստի օրակարգը բավական հագեցած էր, քննարկվեցին մեկ տասնյակից ավելի հարցեր: Ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը ներկայացրեց «2013-2014 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի քննաշրջանի արդյունքներն ու մեր խնդիրները»...

Сегодня в зале заседаний АГЭУ состоялось очередное заседание ректората под председательством исполняющей обязанности ректора Дианы Галоян. Деканы сообщили о результатах экзаменационной сессии студентов третьего курса заочной магистратуры первого семестра 2019-2020 учебного года, согласно которым 3 студента должны...
На очередном заседании ученого совета были обсуждены более одного десятка вопросов
Повестка  дня  вчерашнего  заседания  ученого  совета  Армянского  государственного  экономического  университета  была  достаточно  насыщенной, были  обсуждены  более  одного  десятка  вопросов. Проректор  по  учебно-организационным  работам  Мирдат  Арутюнян  представил  вопросы  «Результаты  сессии  первого ...