Ուսանող-դասախոս ֆուտզալային հանդիպումն ավարտվեց հօգուտ ուսանողների
Երիտասարդական տոների առիթով Ուսանողական խորհրդի կազմակերպած «Ուսանող-դասախոս» մարզական խաղերի շրջանակում այսօր կայացավ ֆուտզալի հանդիպում: Խաղը մարզադահլիճ էր բերել բազմաթիվ երկրպագուների: Լարված պայքարն ավարտվեց 7:4 հաշվով՝ հօգուտ ուսանողների: Դասախոսական թիմում էին ուսումնական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Արմեն Գրիգորյանը, կառավարման ֆակուլտետի դեկան Մանուկ Մովսիսյանը, դեղակալ Վարդան Վլասյանը, ֆիզդաստիրակաության, ԱԻ և քաղպաշտպանության ամբիոնի վարիչի ժ/պ Հովհաննես Գաբրիելյանը, մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի դեկանի տեղակալ Արա Մկրտչյանը և ուիշներ:
Խաղը մարզադահլիճ էր բերել ՀՊՏՀ ֆուտբոլասերներին:
Այսպիսով եզրափակվեցին երեկ մեկնարկած «Ուսանող-դասախոս» մարզական խաղերը: Հիշեցնենք, որ երեկ կայացած վոլեյբոլի կանանց և տղամարդկանց առաջնություններում նույնպես հաղթել էին ուսանողները:

Встреча студентов-преподавателей по мини-футболу завершилась в пользу студентов
Сегодня состоялась встреча по мини-футболу в рамках спортивных игр «Студент-преподаватель», организованных студенческим советом по случаю молодежных праздников. Игра привела много болельщиков в спортзал. Напряженная борьба завершилась победой 7:4 в пользу студентов.
В преподавательской команде участвовали проректор по учебной работе Армен Григорян, декан факультета менеджмента Манук Мовсисян, заместитель декана Вардан Власян, заведующий кафедрой физического воспитания, чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны Ованнес Габриелян, заместитель декана факультета маркетинга и организации бизнеса Ара Мкртчян и другие.
Игра привлекла футбольных фанатов АГЭУ в спортзал.
Так закончились вчерашние спортивные игры «Студент-преподаватель». Напомним, что вчера студенты также выиграли чемпионат по волейболу.