«Ամբերդ քրոնիկոն» հաղորդաշարի երրորդ թողարկման թեման էլեկտրոնային առևտուրն է
«Ամբերդ քրոնիկոն» հաղորդաշարի այսօրվա՝ նոյեմբերի 26-ի թողարկման հյուրերն են «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի հետազոտող, տնտեսագիտության թեկնածու, դոցենտ, հետազոտական ծրագրի ղեկավար Աննա Փախլյանը և «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի հրավիրյալ փորձագետ, ՀՊՏՀ ասպիրանտ, հետազոտական ծրագրի անդամ Ծովակ Ոսկանյանը:
«Էլեկտրոնային առևտուրը կխթանի տնտեսությունը, եթե ներմուծող գործիքից վերածվի արտահանողի» թեմայով քննարկմանը կարող եք հետևել «Նոյյան Տապան» լրատվական գործակալության առցանց հարթակներում՝ հետևյալ հղմամբ։
Հիշեցնենք, որ հաղորդումը եթեր է հեռարձակվում ՀՊՏՀ «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի և «Նոյյան Տապան» լրատվական գործակալության հետ համագործակցության շրջանակում։

Тема третьего выпуска серии передач “Хроники Амберд” – электронная торговля
Гости сегодняшней (26.11.2021 г.) передачи “Хроники Амберд” – исследователь центра “Амберд”, к.э.н., доцент, руководитель исследовательской программы Анна Пахлян и приглашенный эксперт исследовательского центра “Амберд”, аспирант АГЭУ, член исследовательской группы Цовак Восканян.
Запись передачи доступна на онлайн-платформе информационного агентства “Ноян Тапан” по следующей ссылке.
Напоминаем, что передача выходит в эфир в рамках сотрудничества между исследовательским центром “Амберд” и информационным агентством “Ноян Тапан”.