Դիտումների քանակ՝ 3297
Սիրելի' ուսանողներ, մի քանի օրից ՀՊՏՀ-ում կմեկնարկի 2-րդ կիսամյակը: Ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք, առկա ուսուցման դասերը կսկսվեն փետրվարի 11-ին: Ձեր ուշադրությանն ենք ներկայացնում դասացուցակները, որոնք մեզ են տրամադրել դեկանատները: Հավելենք, որ դրանք հասանելի են ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Ուսանող» խորագրի «Դասացուցակներ» բաժնում:
Հիշեցնենք նաև, որ հեռակա բակալավրիատի 1-4-րդ և հեռակա մագիստրատուրայի 1-2-րդ կուրսերում դասերը կմեկնարկեն փետրվարի 25-ին: Այս կրթաձևի 2-րդ կիսամյակի ուսումնական գործընթացի կազմակերպման ամբողջական ժամանակացույցը համալսարանի կայքի «Ուսանող» խորագրի ներքո է, կարող եք ծանոթանալ այստեղ:

Дорогие студенты, через несколько дней в АГЭУ начнется 2 семестр. Как мы уже сообщали, занятия в очной форме обучения начнутся 11 февраля. Представляем Вашему вниманию расписания, предоставленнные деканами факультетов. Добавим также, что они доступны на официальном сайте АГЭУ в разделе «Расписание» рубрики «Студент».
Напомним также, что занятия 1-4 курсов заочного бакалавриата и 1- 2 курсов магистратуры начнутся 25 февраля. С полным расписанием 2-ого семестра данной формы обучения Вы можете ознакомится в рубрике «Студент» официального сайта университета