Դիտումների քանակ՝ 2639
Սիրելի՛ ուսանողներ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ռեկտորի պաշտոնակատար Ռուբեն Հայրապետյանը հանդես է գալիս հերթական նախաձեռնությամբ՝ համալսարանի բոլոր ուսանողներին հրավիրելով հանդիպման: Այն կկայանա սույն թվականի փետրվարի 12-ին, ժամը 14.00-ին, համալսարանի հանդիսությունների մեծ դահլիճում (կառավարման ֆակուլտետ, 1-ին հարկ):
Հանդիպումը բաղկացած կլինի մի քանի մասից. սկզբում համալսարանի ռեկտորի պաշտոնակատար Ռուբեն Հայրապետյանը կներկայացնի ՀՊՏՀ զարգացման առաջիկա ծրագրի գերակայությունները, նախատեսվող փոփոխությունները և գործունեության առաջնահերթությունները: Հանդիպման երկրորդ մասում, սիրելի՛ ուսանողներ, դուք հնարավորություն կստանաք անմիջապես համալսարանի ռեկտորին ներկայացնել ձեզ հուզող հարցերը, մեր համալսարանի բարեփոխման իրատեսական գաղափարներ և հստակ առաջարկներ: Այնպես որ, մինչև փետրվարի 12-ը, կարող եք պատրաստել ձեր հարցադրումները, ձևակերպել ձեր ասելիքը և առաջարկները: Ակնկալում ենք ձեր ակտիվ մասնակցությունը:Սա ուսանողների հետ մեր համալսարանի ղեկավարի առաջին մեծամասշտաբ հանդիպումն է, սակայն նախատեսվում է ներդնել համալսարանի ռեկտորի հետ հաղորդակցության այլ հնարավորություններ ևս:

Дорогие студенты! Исполняющий обязанности ректора Армянского государственного экономического университета Рубен Айрапетян выступает с очередной инициативой, приглашая всех студентов на встречу, которая пройдет 12 февраля сего года, в 14:00 часов в большом зале торжеств университета (факультет управления, 1-й этаж). Встреча будет состоять из нескольких частей.
Исполняющий обязанности ректора Рубен Айрапетян представит приоритеты предстоящей программы развития АГЭУ, планируемые изменения и векторы деятельности вуза. Во второй части встречи, дорогие студенты, у вас появится возможность задать ректору университета, беспокоящие вас вопросы, идеи по реформированию нашего университета и четкие предложения. Итак, до 12 февраля вы можете подготовить ваши вопросы, оформить ваши мысли и предложения. Ждем вашего активного участия! Это первая масштабная встреча с руководителем нашего университета, но планируется также внедрение других возможностей коммуникации с ректором.