Թևակոխում ենք ամառային արձակուրդի շրջան
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պատմությունը հարստացավ ևս մեկ էջով՝ անցյալ դարձավ ևս մեկ ուսումնական և աշխատանքային տարի: ՀՊՏՀ ստորաբաժանումների աշխատակիցներն այսօրվանից մեկնում են ամենամյա հանգստի և կվերադառնան օգոստոսի 19-ին։
Հարգելի' այցելուներ, հետևորդներ, այս կապակցությամբ կարճ ժամանակով կդադարեցվի ՀՊՏՀ պաշտոնական տեղեկատվական հարթակների՝ ՀՊՏՀ կայքի (asue.am), ֆեյսբուքյան էջի և Լինկդինի սպասարկումը:
Այնուամենայնիվ, արձակուրդի շրջանում ևս լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի տեսադաշտում կլինեն բուհական կրթությանը վերաբերող կարևորագույն իրադարձությունները, հրատապ նորությունների մասին կտեղեկացնենք:
Մեր բաժինը արձակուրդից կվերադառնա օգոստոսի 19-ին: Մենք գնում ենք՝ թարմ գաղափարներով վերադառնալու և դրանք կյանքի կոչելու, ՀՊՏՀ նոր շրջանի պատմության հաջողություններն ու ձեռքբերումները ձեզ ներկայացնելու, 2019-2020 ուսումնական տարվա մեկնարկը նոր եռանդով սկսելու տրամադրվածությամբ:

У нас начинается период отпусков
История Армянского государственного экономического университета стала богаче еще на один год. Обобщая трудовой год, сотрудники структурных подразделений АГЭУ с сегодняшнего дня идут в отпуск и вернутся 19-го августа.
Дорогие посетители, исходя из этого официальная информационная платформа АГЭУ ненадолго будет прекращена: обслуживание официального сайта АГЭУ, страницы в фейсбук и Линкедин.
Однако, в период отпусков также в поле зрения отдела информации и связей с общественностью АГЭУ будут важнейшие события, касающиеся вузовского образования, срочные новости, о которых будем информировать независимо от отпусков.
Наш отдел вернется из отпуска 19-го августа и откроет новую страницу, полную успехами, достижениями, с прекрасным настроением начать новый 2019-2020 учебный год.
Пользуясь возможностью хотим пожелать всем прекрасного отдыха. С графиком отпусков можно ознакомиться здесь.