Այց Բուդապեշտ՝ գործընկերային ուսուցման շրջանակներում
Ս.թ. նոյեմբերի 27-28-ին «Էրազմուս+» գործընկերային ուսուցման շրջանակներում «Էրազմուս+» ծրագրի ազգային գրասենյակի համակարգող Լանա Կառլովան և Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի արտաքին կապերի բաժնի պետ Վարդ Ղուկասյանը Բուդապեշտում ներկայացրել են Հայաստանում ECTS կրեդիտների փոխճանաչման գործընթացն ու «Բոլոնյան...
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի գիտության և արտաքին կապերի գծով պրոռեկտոր Գագիկ Վարդանյանը երեկ հյուրընկալել է Հոխշուլե Օֆենբուրգ համալսարանի բիզնեսի և արդյունաբերական ինժիներիայի ֆակուլտետի պրոֆեսոր Անդրեաս Քլասենին: Հանդիպմանը ներկա է եղել  ՏԿ և ՄՏՀ ֆակուլտետի դեկան Ատոմ Մարգարյանը: Գործընկերները...

27-28 ноября сего года в рамках партнерского обучения «Эразмус +» координатор национального офиса программы «Эразмус +» Карлова Лана и руководитель отдела внешних связей Армянского государственного экономического университета Гукасян Вард в Будапеште представили процесс взаимопризнания кредитов ECTS в Армении...
15.06.2016
Вчера, Гагик Варданян, Проректор по научной работе и внешним связям АГЭУ, принимал д-р профессора Андреаса Класена из Университета прикладных наук Оффенбурга. Атом Маргарян, декан факультета регулирования экономики и международных экономических отношений также присутствовал на встрече. Отдел внешних связей АГЭУ...