Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում մայիսի 27-ին հանդիսավորությամբ հանձնվել են Հայաստանում բրիտանական բիզնես դպրոցի  շրջանավարտների ավարտական հավաստագրերը: Ինչպես հայտնում են ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնից, միջոցառման մեկնարկը տվել է Բիզնես դպրոցի տնօրեն Լուսինե Դանիելյանը՝ շնորհավորելով ներկաներին:...
ՀՊՏՀ օտարերկրացի ուսանողների նախապատրաստական դասընթացների ավարտի և ավարտական հավաստագրեր ստանալու կապակցությամբ, ՀՊՏՀ ղեկավարության աջակցությամբ, ապրիլի 6-ին կազմակերպվել է օտարերկրացի ուսանողների ուղևորություն դեպի Հայաստանի գեղատեսիլ վայրեր` Ծաղկաձոր և Սևանա լիճ: Այս մասին լրատվության և հասարակայնության հետ...

27 мая в Армянском государственном эконоическом университете торжественно были вручены выпускные сертификаты выпускников Британской бизнес школы в Армении. Как передает отдел внешних связей, мероприятие открыла директор Бизнес школы Лусине Даниелян, поздравив присутствующих. Лучшие выпускники – Лиана Аветисян,...
По случаю окончания подготовительных курсов иностранных студентов АГЭУ и получения сертификатов об окончании, при поддержке руководства АГЭУ 6-го апреля было организовано для иностранных студентов путешествие по живописным местам Армении: Цахкадзор и озеро Севан. Об этом сообщил отделу информации и связей с общественностью...