Տնտեսագիտության տեսության ամբիոնի նախաձեռնությամբ ուսանողներն այցելել են ԿԲ
Տնտեսագիտություն մասնագիտության առաջին կուրսի ուսանողները երեկ՝ նոյեմբերի 28-ին, տնտեսագիտության ամբիոնի վարիչի պաշտոնակատար, տ.գ.թ., դոցենտ Ֆիրուզա Մայիլյանի, տ.գ.թ., դոցենտներ Նարինե Խալաթյանի և Վահե Բուլանիկյանի նախաձեռնությամբ այցելել են ՀՀ Կենտրոնական բանկի այցելուների կենտրոն: Ուսանողներին մանրամասնորեն...
ՀՊՏՀ մագիստրանտները այցելել են Կենտրոնական բանկ
10.11.2016
ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի դեկան Թաթուլ Մկրտչյանի նախաձեռնությամբ նոյեմբերի 9-ին նշված ֆակուլտետի մագիստրատուրայի 1-ին և 2-րդ կուրսերի ուսանողները այցելել են ՀՀ Կենտրոնական բանկի այցելուների կենտրոն: Ուսանողների այցը ղեկավարել է մարքեթինգի ամբիոնի դոցենտ, տ.գ.թ. Լիլիթ Դադայանը: Այցելության...

По инициативе кафедры экономической теории студенты посетили ЦБ
Вчера, 28-ого ноября, суденты первого курса специальности “Экономика”, по инициативе и.о. заведующего кафедрой экономической теории, к.э.н., доцента Фирузы Маилян, к.э.н., доцентов Нарине Хлгатян и Ваге Буланикяна посетили Центр посетителей Центрального банка РА. Студентам подробно были представлены деятельность...
Магистранты АГЭУ посетили Центральный банк
9 ноября по инициативе декана факультета маркетинга и организации бизнеса АГЭУ Татула Мкртчяна студенты 1-го и 2-го курсов магистратуры указанноо факультета посетили центр посетителей Центрального банка РА. Студентов сопровождала доцент кафедры маркетинга, к.э.н. Лилит Дадаян. В ходе визита студенты ознакомились...