2018-19 ուսումնական տարվա 1-ին կիսամյակում զեղչվել է 634 ուսանողի ուսման վարձ
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում այսօր կայացավ ռեկտորատի նիստ, որի օրակարգային միակ հարցը 2018-2019 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի վճարովի ուսուցման համակարգի ուսանողների ուսման վարձի՝ ուսանողական նպաստի ձևով մասնակի փոխհատուցման վերաբերյալ մանդատային հանձնաժողովի որոշման հաստատումն էր: Հարցը...
ՀՊՏՀ 951 ուսանողի ուսման վարձ զեղչվել է
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ուսանողական նպաստի, պետական և անվանական կրթաթոշակների հատկացման ընթացակարգի համաձայն՝ ուսման վարձի մասնակի փոխհատուցման (զեղչի) իրավունք է տրամադրվել 951 ուսանողի: Համալսարանի մանդատային հանձնաժողովի կողմից ներկայացված որոշումն օրերս հաստատվեց ռեկտորատի նիստում: Ուսումնակազմակերպական...

Сегодня в Армянском государственном экономическом университете состоялось заседание ректората, единственный вопрос повестки дня которого стало утверждение решения мандатной комиссии о частичной компенсации платы за обучение студентам платной формы обучения в форме студенческого пособия за первый семестр 2018-2019...
951 студенту сделана скидка в оплате за обучение
Мандатная комиссия Армянского государственного экономического университета приняла решение о скидке учебной платы 951 студентам. Решение мандатной комиссии утвердилось на сегодншнем заседании ректората. Начальник учебно-организационного отдела Армянского государственного экономического университета Армен Караханян...