Մեր ուսանողը՝ աշխարհի չեմպիոն ու գավաթակիր
Նոյեմբերի 28-29-ը Մոսկվայում կայացած մաս-ռեստլինգ մարզաձևի աշխարհի առաջնության բացարձակ չեմպիոն և գավաթակիր է դարձել ՀՊՏՀ մարքեթինգի և  բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի հեռակա ուսուցման 4-րդ կուրսի ուսանող Կարեն Մարտիրոսյանը: Ինչպես մեզ հետ զրույցում նշեց Կարենը, աշխարհի գավաթակրի մրցապայքարում մոսկովյան...
Մեր ուսանողը՝ մաս-ռեստլինգի աշխարհի առաջնության մեդալակիր
ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի հեռակա ուսուցման 3-րդ կուրսի ուսանող Կարեն Մարտիրոսյանը դարձել է մաս-ռեստլինգ մարզաձևի աշխարհի առաջին առաջնության բրոնզե մեդալակիր: Առաջնությունը նոյեմբերի 28-ից դեկտեմբերի 1-ն անց է կացվել Յակուտիայի Սախա քաղաքում: Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին...

В чемпионате мира по мас-рестлингу, прошедший 28-29 ноября в Москве, студент 4-го курса факультета маркетинга и организации бизнеса АГЭУ Карен Мартиросян стал абсолютным чемпионом мира и обладателем кубка по мас-рестлингу. Кубок мира по мас-рестлингу был включён в Единый календарный план межрегиональных, всероссийских...
Студент  3-го  курса  заочного  обучения  факультета  маркетинга  и  организации  бизнеса  АГЭУ  Карен  Мартиросян  стал  бронзовым  призером    первого  чемпионата  мира  по  масрестлингу. Чемпионат  прошел  с  28-го  ноября  по  1-ое  декабря  в  городе  Саха  Якутии.   Будучи  гостем  отдела  информации  и ...