ՀՊՏՀ ուսանողները՝ ՄԱԿ-ի մոդել խորհրդաժողովի մասնակից
Նոյեմբերի 6-9-ը, ՄԱԿ-ի հիմնադրման 70-ամյակին նվիրված  միջոցառումների շրջանակներում, անց է կացվել ՄԱԿ-ի մոդել խորհրդաժողովը, որը  կազմակերպել էր ՄԱԿ-ի հանրային տեղեկատվության վարչությունը: Նոյեմբերի 6-ին ՀՀ Ազգային ժողովում կայացել է խորհրդաժողովի բացման հանդիսավոր արարողությունը: Պատվիրակ-ուսանողներին...
ՀՊՏՀ-ականները մասնակցել են ՄԱԿ-ի մոդել խորհրդաժողովին
Հայաստանի Ազգային գրադարանում  ապրիլի 26-ին տեղի է ունեցել ՄԱԿ-ի մոդել խորհրդաժողովը, որը կազմակերպվել էր ՄԱԿ-ի Հանրային տեղեկատվության երևանյան գրասենյակի,  Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի, Եվրոպական տարածաշրջանային կրթական ակադեմիայի և Պետական կառավարման ակադեմիայի հետ համագործակցության ...

6 ноября в зале заседаний   НС РА состоялось официальное открытие четырехдневной конференции национальной модели ООН, в которой приняли участие делегаты 28 стран – 8 вузов и 8 школ.   Конференция организована по инициативе Армянского офиса ООН совместно с Американским университетом Армении. Она посвящена 70-летию...
Университетовцы АГЭУ участвовали в модель-конференции ООН
26-го  апреля  в  Национальной  библиотеке  Армении  состоялась   модель- конференция  ООН,  которую  организовало   ереванское  представительство   Общественной  информации  ООН в  рамках    программы  сотрудничества  Армянского  государственного  экономического  университета  с  Европейской     региональной ...