ՀՊՏՀ արտաքին կապերի դեպարտամենտի շարունակական կրթության և վերապատրաստումների բաժնի ջանքերով միջազգային և տեղական կազմակերպությունների ներկայացուցիչները որպես գործատու պարբերաբար հյուրընկալվում են մեր բուհում, ներկայացնում փորձառության ծրագրեր և աշխատանքային հնարավորություններ: Այսօր գրավիչ առաջարկներով տասնյակ...
ՀՊՏՀ կադրային բազան համալրվում է սեփական շրջանավարտներով. ամրապնդվող մշակույթ՝ համալսարանական կառավարման գործում
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանն իր կադրային բազան սկսել է համալրել առանձնահատուկ ձևով: Այսինքն, բացի կադրային քաղաքականության իրականացման համար առկա հիմնական ընթացակարգերը, համալսարանի ղեկավարությունն առանցքային նշանակություն է տալիս իր շրջանավարտներին աշխատանքով ապահովելու գործելաոճին՝ դառնալով թիվ...

Благодаря усилиям отдела непрерывного образованию и переподготовок департамента внешних связей АГЭУ наш университет регулярно посещают представители международных и местных организаций в качестве работодателей, которые представляют опытные программы и вакансии. Сегодня интересные предложения представили региональный...
Кадровая база АГЭУ пополняется собственными выпускниками. укрепленная культура в университетском управлении
Армянский государственный экономический университет стал пополнять свою кадровую базу особой формой. То есть, кроме основных процедур для реализации кадровой политики, руководство университета придает ключевое значение стилю работы – обеспечить работой выпускников, став работодателем номер один для подготовленных...