ՀՊՏՀ գիտնականը Մոսկվայում մասնակցել է միջազգային գիտակրթական ծրագրի
ՀՊՏՀ «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի փոխտնօրեն-ավագ փորձագետ, քաղաքագիտության դոկտոր Վարդան Աթոյանը օգոստոսի 27-31-ը ՌԴ Մոսկվա քաղաքում մասնակցել է «BRICS School» միջազգային գիտակրթական ծրագրի: Միջոցառումը կազմակերպել են BRICS-ի հետազոտության ազգային կոմիտեն (ՌԴ) և Ա. Գորչակովի անվան Հանրային դիվանագիտության հիմնադրամը:Ինչպես...
ՀՊՏՀ «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի «Ազգային անվտանգության հետազոտություններ» ծրագրի տնօրեն, տնտեսագիտության թեկնածու Վարդան Աթոյանը, հաղթահարելով ընտրական փուլը, հրավիրվել է մասնակցելու «Կովկասյան երկխոսություն - 2013» միջազգային գիտակրթական ծրագրին, որը տեղի կունենա ս.թ. նոյեմբերի 26-30-ը, Ռուսաստանի Դաշնության...

Заместитель директора-старший эксперт исследовательского центра «Амберд» при АГЭУ, доктор политических наук Вардан Атоян с 27-го по 31-е августа принял участие в международной научно-образовательной программе «BRICS School», которая проходила в г. Москве (РФ). Мероприятие было организовано Национальным комитетом...
Директор  программы  «Исследования национальной  безопасности»  исследовательского  центра  «Амберд», кандидат  экономических  наук  Вардан  Атоян, преодолев  отборочный  тур, приглашен  для  участия  в  международной  научнообразовательной  программе  «Кавказский  диалог - 2013», которая  состоится 26-30  ноября ...