Նախապատրաստություն ՈւԳԸ համահամալսարանական փուլին
Մեր համալսարանում ՈՒԳԸ 36-րդ նստաշրջանի ֆակուլտետային կամ առաջին փուլն անցկացվեց 2013 թվականի տարեվերջին՝ դեկտեմբերի 18-ին, 19-ին և 20-ին: Իսկ այժմ հաջորդ՝ համահամալսարանական փուլի նախապատրաստական աշխատանքների շրջանն է: Ընդունված կարգի համաձայն՝ ֆակուլտետային փուլի հաղթողները հնարավորություն կստանան մասնակցելու...
ՀՊՏՀ ՈւԳԸ 36-րդ նստաշրջանի 1-ին ֆակուլտետային փուլը՝ շուտով
25.11.2013
Ի գիտություն ուսանողների՝ սույն թվականի դեկտեմբերի 16-20-ը տեղի է ունենալու ՀՊՏՀ ՈւԳԸ 36-րդ նստաշրջանի 1-ին ֆակուլտետային փուլը, որին կարող են մասնակցել բակալավրիատի ուսանողները: Տեղեկացնենք նաև, որ զեկուցումների ներկայացման վերջնաժամկետն է դեկտեմբերի 10-ը. այն պետք է ներկայացնել ֆակուլտետների ՈւԳԸ նախագահներին: 1-ին...

Подготовка СНО к университетскому туру
В  нашем  университете  факультетский  или  первый  тур   36-ой  сессии    прошел в  конце  2013 года  18-го, 19-го  и  20-го  декабря.   А  сейчас  период  подготовительных  работ  университетского  тура.  Согласно  принятому  порядку, победители  факультетского  тура   получат  возможность  участвовать  в  университетском ...
Скоро 1-ый факультетский тур 36-ой научной сессии СНО АГЭУ
К  сведению  студентов, 16-20  декабря  сего  года  состоится  1-ый  факультетский  тур  36-ой  сессии  СНО  АГЭУ,  в  котором  могут  принять  участие  студенты  бакалавриата. Сообщим  также, что   последний  срок  представления  докладов  10-ое  декабря,  их  надо  представить  председателям  СНО   факультетов....