Մեր լսարանն ընդարձակվում է. համալսարանի ռեկտորը նվերներ հանձնեց ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան էջի 10.000-րդ «հավանողին»
Սիրելի այցելուներ, ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի «հավանումները»  հատեցին 10.000-ի շեմը: Այս առիթով ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը պատրաստել էր յուրօրինակ անակնկալներ՝ 10.000-րդ «հավանողի» (like) համար: Եվ այսպես, մեր ֆեյսբուքյան էջը երջանիկ պատահականությամբ 10.000-րդ հավանողը դարձավ...
ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի «հավանողների» թիվը հասավ 5000-ի
Սիրելի՛ ՀՊՏՀ-ականներ, ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի այցելուներ, ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ մեր համալսարանի ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի «հավանողների» թիվը հասավ 5000-ի: Շնորհավորում ենք բոլորին այս ուրախալի առիթով և խոստանում, որ այսուհետ ևս կաշխատենք բավարարել այցելուների հետաքրքրությունը` ներկայացնելով...

Дорогие посетители, «like» фейсбуковской  официальной  страницы  АГЭУ  перешел  границу  10.000. По  этому  случаю  отдел  информации  и  связей  с  общественностью  АГЭУ  подготовил  специальные  сюрпризы: для  10.000-ого   посетителя, поставившего «нравится» (like). И  так, по счастливой  случайности,  10.000-ым ...
Дорогие университетовцы, посетители фейсбуковской официальной страницы АГЭУ, с радостью сообщаем, что число «любителей»фейсбуковской официальной страницы нашего университета достигло 5000. Поздравляем всех по этому радостному поводу и обещаем, что и впредь будем стараться удовлетворять интересы посетителей, представляя...