ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի «հավանողների» թիվը հասավ 5000-ի
Սիրելի՛ ՀՊՏՀ-ականներ, ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի այցելուներ, ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ մեր համալսարանի ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի «հավանողների» թիվը հասավ 5000-ի: Շնորհավորում ենք բոլորին այս ուրախալի առիթով և խոստանում, որ այսուհետ ևս կաշխատենք բավարարել այցելուների հետաքրքրությունը` ներկայացնելով համալսարանի կյանքին, առօրյային, ուսումնական գործընթացին վերաբերող բազմաբնույթ և հետաքրքրական հրապարակումներ:
Հիշեցնենք, որ ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջը բացվել է 2011 թվականի նոյեմբերի 11-ին: Սոցիալական ցանցում բուհի պաշտոնական էջը սպասարկում է ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը:
Սիրելի այցելուներ, շնորհակալություն ձեր վստահության համար, որի վկայությունը ՀՊՏՀ ֆեսյբուքյան էջի այցելությունների կայուն աճն է:

Дорогие университетовцы, посетители фейсбуковской официальной страницы АГЭУ, с радостью сообщаем, что число «любителей»фейсбуковской официальной страницы нашего университета достигло 5000. Поздравляем всех по этому радостному поводу и обещаем, что и впредь будем стараться удовлетворять интересы посетителей, представляя разнородные и интересные публикации о жизни университета, его буднях, учебном процессе.
Напомним, что фейсбуковская официальная страница АГЭУ была открыта 11-го ноября 2011 года. В социальной сети официальную страницу вуза обслуживает отдел информации и связей с общественностью АГЭУ.
Дорогие посетители, благодарим вас за доверие, свидетельством чего и является стабильный рост посетителей фейсбуковской страницы АГЭУ.