Որոշվել է ՀՊՏՀ մարզաբնակ ուսանողների քննությունների կազմակերպման կարգը և ժամանակացույցը
ՀՊՏՀ լրատվութան և հասարակայնության հետ կապերի բաժինն արդեն տեղեկացրել է, որ համաձայն ՀՀ ԿԳ նախարար Արմեն Աշոտյանի` Հայաստանի Հանրապետության բարձրագույն ուսումնական հաստատությունների ռեկտորներին ուղղած գրության` մեր համալսարանը ձեռնամուխ է եղել հունվարի 8-11-ը քննություններին չներկայացած մարզաբնակ ուսանողների քննությունները...
Համաձայն ՀՀ ԿԳ նախարար Արմեն Աշոտյանի` Հայաստանի Հանրապետության բարձրագույն ուսումնական հաստատությունների ռեկտորներին ուղղած գրության` ՀՊՏՀ-ն ձեռնամուխ է եղել հունվարի 8-11-ը քննություններին չներկայացած մարզաբնակ ուսանողների քննությունները պատշաճորեն կազմակերպելուն: Այս մասին լրատվության և հասարակայնության հետ...

Решен порядок проведения и график экзаменов для студентов АГЭУ, живущих в марзах.
Отдел информации и связей с общественностью АГЭУ уже сообщал, что согласно письма министра НО РА Армена Ашотяна ректорам высших учебных заведений Республики Армения, наш университет предпринял меры надлежащим образом организовать с 8 по 11 января экзамены для студентов, живущих в марзах, которые не явились на...
Согласно письма министра НО РА Армена Ашотяна, направленного ректорам высших учебных заведений Республики Армения, АГЭУ надлежащим образом предпринял организацию экзаменов неявившихся студентов на экзамены 8-11 января и проживающих в марзах. Об этом сообщил отделу информации и связей с общественностью АГЭУ проректор...