Հավաստագրեր՝ «Եթե գիտես:7:1» ծրագրի թրեյնինգների առաջին դասընթացի մասնակիցներին
ՀՊՏՀ նիստերի սրահում ապրիլի 23-ին տեղի է ունեցել «Եթե գիտես:7:1» ծրագրի թրեյնինգների առաջին դասընթացի մասնակիցներին հավաստագրերի հանձնման արարողություն: Նշենք, որ այս ծրագիրը կյանքի է կոչվել ՀՊՏՀ շարունակական և լրացուցիչ կրթության կենտրոնի նախաձեռնությամբ՝ բուհի և Ayvazyan&Partners ընկերության միջև ձեռք բերված...
ՀՊՏՀ շարունակական և լրացուցիչ կրթության կենտրոնի նախաձեռնած դասընթացները մեկնարկել են
12.03.2013
Փետրվարյան մեր թողարկումներում տեղեկացրել էինք, որ ՀՊՏՀ շարունակական և լրացուցիչ կրթության կենտրոնի նախաձեռնությամբ մեր համալսարանը և «Այվազյան ընդ Փարթնըրս» ընկերությունը համատեղ կազմակերպելու և անցկացնելու են թրեյնինգների դասընթաց` «Եթե գիտես:7:1» խորագրով:Առաջին հանդիպմանը «Այվազյան ընդ Փարթնըրս» ընկերությունը,...

Удостоверения участникам первого курса тренингов программы "Если знаешь:7:1"
23-го апреля в зале заседаний АГЭУ состоялась церемония вручения удостоверений участникам первого курса тренингов программы "Если знаешь:7:1". Отметим, что эта программа призвана к жизни по инициативе центра продолжительного и дополнительного образования, благодаря взаимосоглашению, приобретенного между вузом...
12 марта  2013 В  февральских  публикациях  мы  сообщали,  что  по  инициативе  центра  непрерывного  и  дополнительного  образования  АГЭУ  наш  университет  и  компания  “Айвазян  Партнерс”  совместно ...