Մայիսի 27-ի աշխատանքային երկուշաբթին տեղափոխվել է հունիսի 1-ի շաբաթ օրը
Հարգելի գործընկերնե’ր, տեղեկացնում ենք, որ ՀՀ կառավարությունն այսօրվա նիստում որոշել է 2013թ. մայիսի 27-ի աշխատանքային երկուշաբթի օրը տեղափոխել 2013թ. հունիսի 1-ի շաբաթ օրը:Հիշեցնենք, որ մայիսի 28-ը նույնպես ոչ աշխատանքային է. այդ օրը նշվում է Հանրապետության տոնը: ՀՊՏՀ Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի...
Մայիսի 10-ի աշխատանքային ուրբաթը տեղափոխվել է մայիսի 18-ի շաբաթ օր
Հարգելի գործընկերներ, տեղեկացնում ենք, որ ՀՀ կառավարության այսօրվա նիստում որոշվել է սույն թվականի մայիսի 10-ի աշխատանքային ուրբաթ օրը տեղափոխել մայիսի 18-ի շաբաթ օր։ Հիշեցնենք, որ մայիսի 9-ը` Հաղթանակի օրը, նույնպես ոչ աշխատանքնային է. այդ օրը տոնում ենք Հայրենական մեծ պատերազմի հաղթանակի և Շուշիի հերոսական...

Уважаемые  коллеги, сообщаем, что  на  сегодняшнем  заседании  правительство  РА  решило  рабочий  понедельник  27-ое  мая  2013  года  перенести  на  субботний  день  1-ое  июня  2013  года.   Напомним, что  28-ое  мая  также  является  нерабочим: в  этот  день  отмечается  праздник  Республики.    Отдел  информации ...
Рабочая пятница 10-го мая перенесена на субботний день 18-ое мая
Уважаемые  коллеги,  сообщаем,  что  на  сегодняшнем  заседании  Правительства  РА  было  решено  рабочую  пятницу  10-го  мая  перенести  на  субботний  день  18-ое  мая. Напомним,  что  9-ое  мая  День  Победы  является  не  рабочим  днем:  в  этот  день  празднуем  победу  в  Великой  Отечественной  войне ...
6 июля нерабочий день
Уважаемые представили профессорско-преподавательского состава и сотрудники АГЭУ, сообщаем, что согласно решения Правительства РА, по случаю дня Конституции РА, 6 июля 2012 года рабочий день- пятница перенесен на 14 июня - субботу.