Վերապատրաստման հերթական սեմինարը «Արարատ» ծրագրի շրջանակում
Միջազգային համագործակցության կենտրոնում ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնն այսօր Տեմպուսի «Արարատ» ծրագրի շրջանակում ամբիոնների վարիչների, դեկանների, ուսանողների համար անցկացրեց վերապատրաստման սեմինար: ՀՊՏՀ ուսումնամեթոդական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Պարույր Քալանթարյանը տեղեկացրեց, որ այսօրվա քննարկման շահագրգիռ...
Կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնը հրավիրում է սեմինարի
ՀՊՏՀ Կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնը Որակի ապահովման բաժնի հետ համատեղ Տեմպուսի «Արարատ» ծրագրի շրջանակում ամբիոնների վարիչներին, դեկաններին, ուսանողներին հրավիրում է մասնակցելու վերապատրաստման սեմինարի, որը բաղկացած է երեք մասերից. տեղեկատվություն «Արարատ» ծրագրի մասին, նոր բացվող կենտրոնի գործառույթներ, Պալերմոյի...
ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնը որակի ապահովման բաժնի հետ համատեղ Տեմպուսի «Արարատ» ծրագրի շրջանակներում այսօր ՀՊՏՀ-ում կազմակերպել էր վերապատրաստման սեմինար, որին մասնակցում էին ուսումնամեթոդական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Պարույր Քալանթարյանը, որակի ապահովման բաժնի պետ, Տեմպուսի «Համալսարան-Գործատու»...

Сегодня  Центр  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ  в  центре  международного  сотрудничества  в  рамках  программы  Темпуса  «Арарат» организовал  переподготовительный  семинар для  заведующих  кафедрами,  деканов,  студентов.  Проректор  АГЭУ  по  учебнометодическим  работам  Паруйр  Калантарян  сообщил,   что   заинтересованными ...
Центр карьеры и маркетинга приглашает на семинар
Центр  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ  совместно  с  отделом  обеспечения  качества  в  рамках  программы  Темпуса «Арарат» приглашает  заведующих  кафедр,  деканов,  студентов  участвовать  в  семинаре  переквалификации,  которая  состоит  из  3  частей:    1.информация  о  программе  «Арарат»,    2. услуги  новооткрывшегося ...
Сегодня  Центр  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ  совместно  с  отделом  обеспечения  качества  в  рамках  программы  Темпуса «Арарат» в  АГЭУ  организовал  семинар  по  переподготовке,  на  котором  участвовали  проректор  АГЭУ  по  учебнометодическим  работам   Паруйр  Калантарян, начальник  отдела  обеспечения ...