Աշխատանքային տարին սկսվեց. ՀՊՏՀ աշխատակիցների հիմնական մասն այսօր վերադարձել է արձակուրդից
Սիրելի‘ ՀՊՏՀ-ականներ, ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի և ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի այցելուներ, այսօր` օգոստոսի 14-ին, ՀՊՏՀ-ի աշխատակիցների հիմնական մասը վերադարձել է արձակուրդից: Այսօրվանից աշխատանքները նոր փուլ կթևակոխեն, և ՀՊՏՀ ողջ աշխատակազմն ամեն ինչ կանի, որպեսզի նոր` 2012-2013 ուսումնական տարին, դիմավորենք պատշաճորեն, կազմ ու պատրաստ: Արձակուրդում էր նաև ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնու թյան հետ կապերի բաժինը: Մենք ևս այսօրվանից կշարունակենք մեր աշխատանքները և, ինչպես միշտ, կփորձենք ձեզ ներկայացնել բուհական...
Այսօր բացվել են Տնտեսագիտական համալսարանի պաշտոնական կայքի ռուսերեն և անգլերեն էջերը
ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի (asue.am) բոլոր այցելուներին և օգտատերերին ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ այսօրվանից կայքում տեղադրված ողջ տեղեկատվությանը կարելի է ծանոթանալ նաև ռուսերեն և անգլերեն: Այսուհետ մեր բուհի, նրա անցուդարձի, առօրյայի մասին պատմող բազմաբնույթ և հետաքրքրական նյութերը հասանելի կլինեն կայքի օտարախոս...

Дорогие АГЭУ-евцы, посетители официального сайта АГЭУ и страницы в Фейсбуке- сегодня 14 августа основная часть сотрудников АГЭУвернулась из отпусков. Сегодня открывается новый этап для сотрудников, и весь персонал АГЭУ сделает все, чтобы2012-2013 учебный год, встретить подготовленными на высоком уровне. Вотпуске находился также отдел информации и связям с общественностью. Мы также с сегодняшнего дня продолжим свою работу, и как всегда будет освещать все события, происходящие в нашем вузе, будем...
Сегодня открылись страницы на русском и английском языках официального сайта АГЭУ
К радости всех посетителей и пользователей официальным сайтом АГЭУ (asue.am) сообщаем, что с сегодняшнего дня со всей информацией сайта можно ознакомиться также на русском и английском языках. Теперь вся информация о буднях университета, все интересующие материалы будут доступны также и для иноязычных посетителей....